Damjan Radovanov, FK Fair Play 06, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Најбољи играчи 1. кола II квартала лиге „Драган Манце“

У другом кварталу Лиге играчи утакмице ће добијати медаље. 

 

И ове године позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Junior Fer plej liga, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Медаља за играча утакмице

Детаљније Најбољи играчи 1. кола II квартала лиге „Драган Манце“

Dečja fudbalska liga Dragan Mance

 

Списак најбољих играча 1. колa II квартала:

 

2003/2004. годиште

 

Пешић Данило (Институт)

Радованов Дамјан (Фер Плеј 06)

 

FK Fair Play 06, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Институт – Фер плеј 06, 2003-2004. годиште

 

FK Fair Play 06, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Институт – Фер плеј 06, 2003-2004. годиште

 

 

2005. годиште

 

Жугић Андрија (Змај)

Миросављевић Огњен (Олимпик 2)

Стојковић Борис (Олимпик 1)

Бељин Алекса (Фер Плеј 06)

Берић Лука (Милутинац)

Јовановић Огњен (Форза)

 

Junior Fer plej liga, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Змај – Олимпик 2, 2005. годиште

 

Junior Fer plej liga, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Змај – Олимпик 2, 2005. годиште

 

2006. годиште

 

Тешић Ђорђе (Олимпик 3)

Стојковић Стефан (Гога 68)

Зубић Лука (Олимпик 4)

Вукадиновић Вук (Алтина 3)

Радак Марко (Олимпик 1)

Цвјетковић Душан (Олимпик 2)

Митровић Војин (ТЦ Јунајтед 1)

Петковић Виктор (ТЦ Јунајтед 2)

Гавовић Данило (Алтина 2)

Марковић Анђела (Фер Плеј 06)

Тотић Немања (Институт)

Вучинић Урош (Лола)

Чотрић Саша (Мала Барса)

 

Junior Fer plej liga, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Змај – Олимпик 2, 2005. годиште

 

2007. годиште

 

Богдановић Лука (Олимпик 3)

Божић Михајло (Милутинац 2)

Андрић Огњен (Олимпик 1)

Ристић Вук (Олимпик 2)

Дедић Лука (Фер Плеј 06 1)

Продановић Страхиња (Институт)

Трач Јован (Алтина 2)

Василијевић Лука (Фер Плеј 06 2)

Михајловић Огњен (Стар)

Јанчевски Лука (Хеттрик)

Ковачевић Душан (Лола)

Вучићевић Владимир (Петлић)

 

Jovan Trač, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Јован Трач, играч утакмице Алтина 2 – Фер плеј, 2007. годиште

 

2008. годиште

 

Симић Алекса (Алтина 2)

Дамјановић Данило (ИМТ)

Милошевић Филип (Алтина 1)

Гачевић Жарко (Наша Крила)

Алексић Страхиња (Шарић)

Драшковић Лука (Институт)

Ализоти Ерик (Стар)

Каљевић Лука (Фер Плеј 06 2)

Живковић Петар (Мала Барса)

Цветић Милош (Петлић)

 

Aleksa Simić, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Алекса Симић, играч утакмице Алтина 2 – ИМТ, 2008. годиште

 

2009. годиште

 

Матовић Лука (Алтина 1)

Верглаш Урош (Оле 1)

Раца Петар (Алтина 2)

Кнежевић Лазар (Оле 2)

Пештерац Марко (Фер Плеј 06 1)

Матијевић Немања (Лола)

Грчић Душан (Петлић)

Лучић Матија (Фер Плеј 06 2)

Пуришић Павле (Хеттрик)

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *