Banja, Olimpik, 2002-2003. godište, Balon Altina, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Најбољи играчи 1. кола III квартала лиге „Драган Манце“

Лига „Драган Манце“ нема превасходно такмичарски карактер, па стога извештај неће садржавати резултате одиграних утакмица. Међутим, у овој лиги се награђују труд, залагање и спортска борба, па на завршетку сваке утакмице по један играч из сваке екипе добија медаљу „Играч утакмице“.

 

 

Такође, саставни део овог извештаја ће бити и видео-снимци и фотографије са утакмица, и то је део где позивамо родитеље малих фудбалера да нам помогну. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

 

Списак добитника медаље „Играч утакмице“ за 1. колo III квартала:

 

 

2002. годиште

 

Матовић Душан (Олимпик 1 03)

Тодороски Марко (Бања)

Јпованчевић Душан (Алтина 1 03)

Латковић Никола (Змај)

Сефкеринац Огњен (Мика Антић)

Кувељић Никола (Институт)

 

 

1. колo III квартала, Бања – Олимпик, 2002-2003. годиште, 23.01.2016:

 

 

 

2003. годиште

 

Јаковљевић Марко (Бања)

Јовановић Алекса (Фер Плеј 06)

Вуловић Милан (Олимпик 2)

Радовић Марко (Доминус)

Миловановић Марко (Петлић Смедерево)

Савковић Сара (Оле 1 02)

Васиљевић Алекса (Петлић Смедерево)

Молдован Урош (Оле 2)

Нико Срђан (Витез)

Паић Алекса (Мунгоси)

Мрдак Никола (БСК Борча)

Васић Ненад (Институт 1)

Андрић Тара (ЖФК Слога Земун)

Грозданић Филип (Раднички НБ)

Бошњак тамара (ЖФК Слога Земун)

Каран Вељко (Институт 2)

Ћирић Филип (Балон Деор)

 

Banja, Olimpik, 2002-2003. godište, Balon Altina, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Бања – Олимпик, 2002-2003. годиште, Балон Алтина, 23. јануар 2016.

 

 

2004. годиште

 

Ковчић Андреј (Змај 05)

Милутиновић Филип (Олимпик 2)

Грачанин Реља (Олимпик 1)

Николић Ратко (Форца)

Симић Стефан (Петлић Смедерево)

Недељковић Владан (Раднички НБ 1)

Јеремић Михајло (Петлић Смедерево)

Бановачки марко (Раднички НБ 2)

Шуша Данило (Фламенго)

Ристић Матија (Алтина)

Милојевић Дарко (Витез)

Мијаиловић Јован (БСК Батајница 1 05)

Никчевић Иван (Мунгоси)

Шкорић Андрија (Мика Антић)

Чукић Вељко (Фер Плеј 06)

Момчиловић Никола (БСК Борча 1)

Стефановић Стефан (БСК Борча 2)

Васовић Никола (Милутинац)

 

 

 

2005. годиште

 

Илић Јелена (Олимпик 1)

Петрушић Новак (Форца)

Тодоровић Ђорђе (Олимпик 2)

Миловановић Матеја (Петлић Смедерево)

Тркуља Дарио (Петлић Смедерево)

Параћиновић Вања (БСК Борча)

Павловић Страхиња (Фламенго)

Радека Никола (БСК Батајница 2)

Ћеранић Андрија (Витез)

Миленковић Михаило (Олимпик 06)

Додеровић Филип (Институт 1)

Петковић Лазар (Алтина 1)

Петровић Стефан (Алтина 2)

Аврамовић данило (Доминус 1)

Филиповић Лука (Стар)

Новаковић Аљоша (Милутинац)

 

 

2006. годиште

 

Филиповић Дарио (Петлић Смедерево)

Бајрамовић Елдин (Фер Плеј 06 2)

Костић Илија (Петлић Смедерево)

Граовац Стефан (Фер Плеј 06 1)

Жуљ Никола (Институт 1)

Мићић Лука (Алтина 1)

Макевић Лука (Алтина 2)

Вујић Алекса (Доминус 2 05)

Нрецај Денис (Институт 2)

Жерајић Коста (Милутинац )

Миловановић Стефан (Мала Барса)

Маслаковић Вук (Петлић Београд 1 07)

Шепаревић Милош (Фламенго)

Комарица Божа (Форца)

 

Banja, Olimpik, 2002-2003. godište, Balon Altina, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Бања – Олимпик, 2002-2003. годиште, Балон Алтина, 23. јануар 2016.

 

 

2007. годиште

 

Перишић Михајло (Институт)

Царић Матија (Милутинац 1)

Јанковић Лука (Милутинац 2)

Миленковић Огњен (ИМТ)

Станковић Немања (Стар)

Јокић Андреј (Фер Плеј 06)

Цветић Милош (Петлић Београд 2)

Вујичић Лазар (Доминус)

Суботић Василије (Фламенго)

 

 

2008. годиште

 

Миловановић Милош (Стар)

Јовановић Марко (Фер Плеј 06 2)

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *