Boško Divljanović, FK Altina 1, Dečja fudbalska liga Junior Fer Plej liga

Најбољи играчи 2. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге

Недавно је почео Други квартал Јуниор Фер Плеј лиге.

 

Позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Списак најбољих играча 2. колa II квартала:

2005. годиште

 

Додеровић Филип (Институт)

Бадњар Владимир (Алтина)

Петровић Михаило (Бања)

Милиновић Лазар (Кампионе)

Петровић Михаило (КМФ Мунгоси)

Божинов Стефан (Змај)

 

2006. годиште

 

Макевић Лука (Алтина 2)

Ивошевић Борис (Олимпик 2)

Груички Стефан (Фламенго)

Граовац Стефан (Олимпик 1)

Момиров Вељко (Феникс)

Влаисављевић Андреј (Кампионе)

Зец Душан (КМФ Мунгоси)

Вранешевић Немања (Алтина 1)

 

2007. годиште

 

Ранисављевић Никола (Алтина 2)

Илић Петар (Шарић)

Вулетић Лав (Алтина 1)

Бућковић Вук (Олимпик 1)

Милинковић Марјан (ИМТ)

Јовановић Вукашин (Олимпик 2)

Живковић Миодраг (Фламенго)

Радошевић Марко (Хеттрик)

Николић Стефан (Феникс)

ВлаисављевићАндрија (Кампионе)

Зец Вук (КМФ Мунгоси)

Грмуша Филип (Наша Крила)

Вуловић Бошко (Студентски Град)

Војновић Милош (Земун)

Венчевић Вељко (Фер Плеј 06)

Ивковић Лазар (Петлић БГ)

 

2008. годиште

 

Радованов Матија (Институт)

Зекић Крсман (Земун)

бабић Реља (Фламенго)

Ђорђевић Филип (Олимпик 2)

Баић Михаило (Шарић)

Томић Павле (Олимпик 1)

Чугаљ Андреј (Алтина 1)

Вукић Анђело (Фер Плеј 06 1)

Рашовић Страхиња (Алтина 2)

Благојевић Павле (Петлић БГ)

Васиљковић Николина (Бања)

Николић Данило (Сава Солдатовић)

Џуловић Михаило (Шумадинац)

Сантрач Филип (Фер Плеј 06 2)

Ализоти Ерик (Стар)

Милановић Марко (Мала Барса)

 

2009. годиште

 

Нинковић Никола (Институт)

Петковић Ђука (Алтина 2)

Вуковић Риле (Шарић)

Русмир Вук (Олимпик)

Дивљановић Бошко (Алтина 1)

Гигић Лука (Фер Плеј 06 1)

Маринковић Аца (Оле)

Јанковић Лазар (Балон Д’ор 08)

Ивковић Михајло (Петлић БГ)

Иноичић Сретен (Мала Барса)

 

2010. годиште

 

Лазовић Филип (Алтина 1)

Пујић Лука (Лола 1)

Пушкаревић Алекса (Алтина 2)

Калањ Никола (Лола 2)

Илић Тадија (Оле)

Милошевић Никола (Бања)

Николић Вања (Фламенго)

Требешанин Лука (Таурунум)

Павловић Душан (Фер Плеј 06 1)

Луковић Богдан (Петлић БГ)

Млађеновић Марко (Стар)

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *