Boško Divljanović, FK Altina 1, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Најбољи играчи 2. кола II квартала лиге „Драган Манце“

У другом кварталу Лиге играчи утакмице ће добијати медаље. 

 

И ове године позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Списак најбољих играча 2. колa II квартала:

 

2004. годиште

 

Ћеранић Андрија (Витез)

Маринковић Владимир (Милутинац)

Андрић Милица (ЖФК Слога)

Пилчевић Драго (Фламенго)

Ивановић Бошко (Фер Плеј 06 2)

Бељин Алекса (Фер Плеј 06 1)

Стјепановић Матеја (Тријумф)

 

 

2005. годиште

 

Лукић Александар (Алтина 1)

Митровић Душан (Олимпик 1)

Ђуричић Борис (Алтина 2)

Илић Јелена (Олимпик 2)

Враговић Милош (Институт)

Ховханишјан Давид (Форза)

Ђурић Богдан (Интернационал)

Милошевић Урош (Змај)

Живковић Вук (Фламенго)

Тодоровић Стефан (Фер Плеј 06)

Нешовић Лука (Бања)

Чановић Лука (Тријумф)

 

Marko Milanović, Mala Barsa, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Марко Милановић, 2006. годиште, Мала Барса, ученик III разреда ОШ „Светозар Милетић“
Добитник медаље 13.10.2016. на утакмици Мала Барса – Фер плеј

 

2006. годиште

 

Деља Давид (Алтина 1)

Касагић Алекса (Олимпик 1)

Јоргић Милан (Алтина 2)

Милошевић Борис (Олимпик 2)

Митић Лука (Алтина 3)

Симоновић Леон (Олимпик 3)

Зувић Лука (Олимпик 4)

Јоловић Никола (ТЦ Јунајтед 2)

Милосављевић Јован (ТЦ Јунајтед 1)

Татић Немања (Институт)

Илић Теодор (Интернационал)

Козомора Ђорђе (Оле)

Ивковић Лазар (Петлић БГ)

Илић Лука (Фламенго)

Кушљић Сергеј (Фер Плеј 06 1)

Гавриловић Јован (Тријумф)

Станишић Филип (Лола)

Шипка Урош (Гога 68)

Миловановић Марко (Мала Барса)

Марковић Николина (Фер Плеј 06 2)

 

 

2007. годиште

 

 

 

Вулетић Лав (Алтина 1)

Кутлача Андреј (Олимпик 1)

Лазовић Стефан (Алтина 2)

Миловановић Роберто (Олимпик 2)

Стаменковић Душан (Олимпик 3)

Симеуновић Сергеј (Сава Солдатовић)

Јефтић Филип (Оле)

Радовановић Вук (Петлић БГ)

Џарлић Матија (Милутинац 1)

Пунда Александар (Фер Плеј 06 1)

Смиљковић Урош (Бања)

Поповић Матеја (Тријумф)

Ристић Душан (Институт)

Џамбић Матеја (Хеттрик)

Стефановић Михајло (Стар)

Милутиновић Урош (Фламенго)

Гуњ Михајло (Лола)

Алексић Стефан (Фер Плеј 06 2)

 

Andrej Čugalj, FK Altina 1, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Андреј Чугаљ, 2008. годиште, Алтина 1

 

2008. годиште

 

Југовић Андреј (Витез)

Чугаљ Андреј (Алтина 1)

Иванповић Давид (Оле)

Маринковић Александар (Наша Крила)

Стефановић Никола (Петлић БГ)

Севић Немања (Алтина 2)

Зечевић Вукашин (ИМТ)

Станковић Марко (Милутинац 2 07)

Велевски Алекса (Институт)

Гигић Лука (Фер Плеј 06)

Божинов Богдан (Стар)

Иванић Огњен (Фламенго)

Бајић Михајло (Мала Барса)

Окановић Трифун (Шарић)

 

 

2009. годиште

 

Дедић Никола (Фер Плеј 06 1)

Дивљановић Бошко (Алтина 1)

Лукић Андреј (Петлић БГ)

Васић Слободан (Алтина 2)

Илић Ана (Институт)

Радуновић Никола (Хеттрик)

Угрица Марко (Лола)

Павловић Андреј (Фламенго)

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *