Marko Božić, Dečja fudbalska liga Dragan Mance, balon za fudbal Altina

Најбољи играчи 2. кола III квартала лиге „Драган Манце“

Лига „Драган Манце“ нема превасходно такмичарски карактер, па стога извештај неће садржавати резултате одиграних утакмица. Међутим, у овој лиги се награђују труд, залагање и спортска борба, па на завршетку сваке утакмице по један играч из сваке екипе добија медаљу „Играч утакмице“.

 

Детаљније Најбољи играчи 2. кола III квартала лиге „Драган Манце“

 

Такође, саставни део овог извештаја ће бити и видео-снимци и фотографије са утакмица, и то је део где позивамо родитеље малих фудбалера да нам помогну. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

 

Списак добитника медаље „Играч утакмице“ за 2. кола III квартала:

Dečja fudbalska liga Dragan Mance, balon za fudbal Altina
Фер Плеј 06 – Фламенго, 2005. годиште, 31. јануар 2016.

 

2002. годиште

 

Петровић Филип (Змај)

Илић Петар (Бања)

Станојковић Немања (Мика Антић)

Бурсаћ Никола (Макс Спорт 03)

Митровић Марко (Институт)

Ђорђев Андреј (Фер Плеј 06 2)

 

 

2. коло III квартала, Фер плеј 06 – Институт, 2002-2003. годиште, 31.01.2016:

 

 

 

2003. годиште

 

Митић Никола (Бања)

Деспотовић Немања (Доминус)

Ђоковић Михајло (БСК Борча)

Савић Вељко (Алтина 2)

Бацковић Вељко (Витез)

Ђорђевић Бојан (Институт 1)

Сузић Марко (Олимпик 1)

Ђурђевић Вељко (Алтина 1)

Штулић Андрија (Олимпик 2)

Хелц Александар (Мунгоси)

 

Dečja fudbalska liga Dragan Mance, balon za fudbal Altina
Фер Плеј 06 – Фламенго, 2005. годиште, 31. јануар 2016.

 

2004. годиште

 

Дражовић Матија (Форза)

Јаковљевић Матија (Фер Плеј 06)

Обрадовић Небојша (Мика Антић)

Завишић Филип (Милутинац)

Ступар Стефан (БСК Борча 2)

Корлат Урош (Алтина)

Јелача Алекса (БСК Борча 1)

Ристић Марко (Витез)

Видивић Лука (Наша Крила)

Нешковић Матија (Раднички НБ 2)

Шпадијер Реља (Мунгоси)

Милошевић Вид (Олимпик 2)

Костић Алекса (Балон Деор)

Павловић Вук (Олимпик 1)

Микић Никола (Фламенго)

Марковић Невена (ЖФК Слога Земун 03)

 

 

2. коло III квартала, Фер плеј 06 – Фламенго, 2005. годиште, 31.01.2016:

 

 

2005. годиште

 

Јовановић Вељко (Форза)

Малбаша Лука (Змај)

Плавшић Владимир (Милутинац 2)

Илић Немања (БСК Батајница 1 06)

Васовић Никола (Милутинац 1)

Стевановић Мирко (БСК Борча)

Тричковић Младен (Витез)

Момиров Вељко (Институт 1)

Драговић Андреј (Наша Крила)

Сладојевић Петар (Алтина 1)

Петровић Стефан (Алтина 3)

Чавић Матеј (Стар)

Вук Живковић (Фламенго)

Миљуш Петар (Сава Солдатовић 2)

Теић Никола (Доминус 2)

Ступар Михајло (Сава Солдатовић 1)

Мирковић Стефан (Доминус 1)

 

Dečja fudbalska liga Dragan Mance, balon za fudbal Altina
Фер Плеј 06 – Фламенго, 2005. годиште, 31. јануар 2016.

 

2006. годиште

 

Стевановић Алекса (БСК Борча 07)

Рачуница Вук Александар (Алтина 3)

Манојловић Страхиња (БСК Батајница 2)

Стефановић Огљен (БСК Борча)

Станић Вељко (Олимпик)

Ћипранић Немања (Алтина 1)

Стефановић Јовица (ИМТ)

Грујовић Димитрије (Малутинац)

Шепаревић Никола (Фламенго)

Лукић Александар (Фер Плеј 06)

Ердељан Михајло (Форза)

Стојановић Огњен (Институт 2)

 

 

2007. годиште

 

Јанковић Огњен (Алтина 2)

Милуновић Немања (Стар)

Поповић Паја (Алтина 1)

Фејза Андреј (Мала Барса 06)

Мандић Андрија (ИМТ)

Божић Михајло (Милутинац 2)

Трајковић Нина (Милутинац 1)

Миливојевић Борис (Алијанса)

Грубач Марко (Фламенго)

Миловановић Стефан (Институт)

Војновић Милан (Форза)
Вучићевић Владимир (Петлић Београд)

 

Fair Play 06 - Flamengo (2005) 02

 

2008. годиште

 

Божић Марко (Алтина 2)

Илић Андрија (Стар)

Шавија Марко (Алтина 1)

Бојовић Никола (Мала Барса)

Бјелић Андреј (Форза)

Јелић Вук (Петлић Београд)

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *