Balon Altina, dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance

Најбољи играчи 3. кола I квартала лиге „Драган Манце“

И ове године ћете на сајту Мали играчи моћи да видите списак играча утакмице за претходно коло Лиге Драган Манце.

 

Организатори Лиге су успоставили сарадњу са ланцем продавница спортске опреме Ђак, па ће тако у прва два квартала Лиге играчи утакмице, уместо медаља, добијати ваучер који им омогућава 20% попуста на куповину у овим продавницама.

 

 

Такође, и ове године позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

 

Списак добитника „Ђак“ ваучера за 3. коло I квартала:

 

2006. годиште

 

Зубић Игор (Мала Барса)

Молдвај Милан (Петлић 07)

Поповић Никола (Оле 1)

Маринковић Владимир (Змај 05)

Панајотовић Вања (Змај)

Стојановић Никола (Оле 2)

Бјелић Лука (Ланоса)

Зафировић Урош (Гога 68)

Кушљић Сергеј (Фер Плеј 06)

Гаврић Урош (Алтина)

Бастаја Стефан (Фер Плеј 06 05)

Улемек Марко (Сава Солдатовић 05)

 

 

2007. годиште

 

Ранковић Коста (Стар)

Јефтић Филип (Оле)

Кадрија Андрија (Милутинац 1)

Буђевац Матија (Институт)

Јанчевски Лука (Хеттрик)

Ивановић Алекса (Фер Плеј 06 1)

Настић Реља (Ланоса)

Бајрамовић Елдин (Фер Плеј 06 2)

 

 

2008. годиште

 

 

Живковић Петар (Мала Барса)

Митровић Лазар (Петлић 1)

Смињанић Илија (Фер Плеј 06 2)

Ивковић Лазар (Петлић 2)

Илић Андрија (Стар)

Солдатовић Никола (Сава Солдатовић)

Радовић Душан (Оле)

Зечевић Вукашин (ИМТ)

Урошевић Павле (Наша Крила)

Филиповић Никола (Милутинац 2 07)

Аврамовић Лука (Институт)

Рашовић Страхиња (Алтина)

Сељичић Алекса (Ланоса)

Гигић Лука (Фер Плеј 06 1)

 

2009. годиште

 

Шекуларац Душан (Фер Плеј 06)

Станић Михајло (Алтина 1)

Јовановић Милош (Ланоса)

Петковић Насер (Алтина 2)

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *