Altina 1, Petlić BG, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Најбољи играчи 3. кола II квартала лиге „Драган Манце“

У другом кварталу Лиге играчи утакмице ће добијати медаље. 

 

И ове године позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Списак најбољих играча 3. колa II квартала:

 

 

 

2004. годиште

 

Ђукић Немања (Змај)

Јанковић Бојана (ЖФК Слога)

Ђорић Велимир (КМФ Мунгоси 1)

Шуша Данило (Фламенго)

Карамарковић Милан (Лола)

Живановић Данило (КМФ Мунгоси 2)

Павловски Милутина (Витез)

Милосављевић Страхиња (Фер Плеј 06)

Грубиша Марко (Милутинац)

Добрић Андрија (Тријумф)

 

2005. годиште

 

Павловић Љубинко (Змај)

Пјевић Марко (Алтина 2)

Војковић Саша (Олимпик 1)

Сезаири Минел (Институт 04)

Станковић Павле (Олимпик 2)

Гулић Марко (Институт)

Кукољ Стефан (Интернационал)

Ђурђевић Јован (Алтина 1)

Пејић Страхиња (Форза)

Матић Борис (Петлић Смедерево)

Нешић Михајло (Петлић Смедерево)

Николић Стефан (КМФ Мунгоси)

Стојковић Лука (Фламенго)

Ширкић Стефан (Бања)

Будимир Саша (Фер Плеј 06)

Ристовић Лука (Милутинац)

Стојановић Љубомир (Тријумф)

 

2006. годиште

 

Гргур Сергеј (Олимпик 4)

Шутовић Јанко (Фер Плеј 06 2 07)

Паскољ Лука (Олимпик 3)

Продановић Страхиња (Институт 07)

Петровић Никола (Олимпик 1)

Перазић Данило (Институт)

Петковић Алекса (Олимпик 2)

Кушљић Сергеј (Фер Плеј 06)

Јоргић Милан (Алтина 2)

Петровић Павле (Интернационал)

Макевић Лука (Алтина 1)

Миловановић Александар (Петлић БГ)

Марковић Дарко (Алтина 3)

Жагар Душан (ТЦ Јунајтед 1)

Николић Андреј (Фламенго)

Ристић Александар (Тријумф)

Плазибат Матија (Милутинац)

Дрчелић Андреј (Оле)

Петровић Урош (Мала Барса)

Гавриловић Никола (Лола)

Убовић Марко (Фер Плеј 06 1 07)

 

2007. годиште

 

Бабовић Павле (Олимпик 3)

Радовић Марко (Милутинац 2)

Петровић Небојша (Олимпик 2)

Динчић Стефан (Милутинац 1)

Александровић Стефан (Олимпик 1)

Радовановић Живојин (Петлић БГ)

Ђокић Дамјан (Алтина 2)

Радаковић Илија (Петлић Смедерево)

Виријевић Павле (Алтина 1)

Васић Димитрије (Петлић Смедерево)

Милановић Лазар (ТЦ Јунајтед 2 06)

Илић Андрија (Стар)

Ђокић Сава (Бања)

Ђелмаш Алекса (Тријумф)

Пјешчић Стефан (Хеттрик)

Крстић Матеја (Оле)

Божић Лазар (Фламенго)

Пунђић Немања (Лола)

Павковић Стеван (Шарић 08)

 

Altina 1, Petlić BG, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Алтина 1 – Петлић БГ, 2008. годиште

 

2008. годиште

 

Пајић Вељко (Институт)

Милешевић Алекса (Алтина 2)

Глубелић Матеја (Алтина 1)

Цветић Милош (Петлић БГ)

Гигић Лука (Фер Плеј 06)

Шарић Димитрије (Шарић)

Јанковић Лука (ИМТ)

Рајчевић Новак (Стар)

Маринковић Саша (Наша Крила)

Мудринић Ђорђе (Мала Барса)

Радовић Душан (Оле)

Суботић Васа (Фламенго)

 

2009. годиште

 

Мандић Виктор (Институт)

Петковић Лазар (Алтина 2)

Андрић Урош (Алтина 1)

Ђорђевић Вукашин (Витез 08)

Косијер Немања (Фламенго)

Јовановић Марко (Фер Плеј 06)

Пујић Лука (Лола)

Станојевић Александар (Петлић БГ)

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *