Filip Stojanović, Dečja fudbalska liga Dragan Mance, FK Altina 1

Најбољи играчи 4. кола III квартала лиге „Драган Манце“ (некомплетног)

Почео је Трећи квартал Лиге „Драган Манце“.

 

Позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Детаљније Најбољи играчи 4. кола III квартала лиге „Драган Манце“ (некомплетног)

Списак најбољих играча 4. колa III квартала (некомплетног):

 

2004. годиште

 

Ускоковић Милош (КМФ Мунгоси 1)

Савковић Сара (Оле)

Станаревић Лука (КМФ Мунгоси 2)

Миловановић Страхиња (Лола)

Спасић Јелена (ЖФК Слога)

Мугоша Ана (ЖФК Слога)

Пречаница Душан (Тријумф)

Шиклић Драган (Институт)

Бандовић Ненад (Витез)

Стојиловић Урош (Фламенго)

Аћимовић Немања (Милутинац)

 

2005. годиште

 

Зец Душан (КМФ Мунгоси)

Петковић Лазар (Алтина 1)

Пјевић Марко (Алтина 2)

Ђурић Марко (Наша Крила)

Мајсторовић Ирена (Тријумф)

Додеровић Филип (Институт)

Јовановић Лука (Олимпик 1)

Радојковић Павле (Петлић Смедерево)

Станковић Павле (Олимпик 2)

Сталетовић Вељко (Петлић Смедерево)

Јевтић Милан (Фламенго)

Бастаја Стефан (Фер Плеј 06)

 

2006. годиште

 

Тадић Милан (Алтина 1)

Сердар Михајло (ТЦ Јунајтед 1)

Малић Марко (Алтина 2)

Павлица Никола (Лола)

Вуковић Петар (Олимпик 4)

Венчевић Вељко (Фер Плеј 06 1 07)

Башић Марко (Олимпик 3)

Јовановић Филип (Гога 68)

Петковић Александар (Олимпик 2)

Димитријевић Лазар (Витез)

Миленовић Михајло (Олимпик 1)

Божић Лазар (Фламенго)

 

Dečja fudbalska liga Dragan Mance, FK Altina 1, KMF Mungosi
Алтина 1 – КМФ Мунгоси, 2005. годиште

 

2007. годиште

 

Поповић Павле (Алтина 1)

Пухар Матија (Алтина 2)

Ивановић Вук (Олимпик 3)

Ћук Вукашин (Институт 08)

Јанковић Никола (Олимпик 1)

Стевуљевић Лука (Петлић Смедерево)

Савовић Ђорђе (Олимпик 2)

Токсић Марко (Петлић Смедерево)

Бобовац Страхиња (Ланоса)

Штетин Василије (Милутинац)

Вукелић Вук (Фламенго)

Продановић Страхиња (Институт)

 

2008. годиште

 

Милошевић Филип (Алтина 1)

Миловановић Милош (Стар 07)

Шарић Димитрије (Шарић)

Видовић Саша (Наша Крила)

Радић Лука (Ланоса)

Илић Саша (ИМТ)

Дабић Реља (Фламенго)

Пештерац Марко (Фер Плеј 06)

 

Slobodan Vuletić, Dečja fudbalska liga Dragan Mance, FK Altina 1, KMF Mungosi
Слободан Вулетић, најбољи играч утакмице Алтина 1 – Star, 2009. годиште

 

2009. годиште

 

Вулетић Слободан (Алтина 1)

Милновић Немања (Стар 08)

Пајић Марко (Ланоса)

Шекуларац Душан (Фер Плеј 06)

Милосављевић Лазар (Фламенго)

Нешковић Алекса (Институт)

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *