Altina 1, Šarić, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Најбољи играчи 4. кола II квартала лиге „Драган Манце“

У другом кварталу Лиге најбољи играчи утакмице добијају медаље. 

 

И ове године позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Списак најбољих играча 4. колa II квартала:

 

 

 

2004. годиште

 

Видовић Огњен (Милутинац)

Петрушић Вукашин (Змај)

Карановић Никола (Фер Плеј 06)

Селаковић Алекса (Лола)

Милојевић Дарко (Витез)

Стоиловић Урош (Фламенго)

Вујичић Вита (КМФ Мунгоси 2)

Кнежевић Данило (Институт)

Ралић Алекса (КМФ Мунгоси 1)

Танасковић Крстина (ЖФК Слога)

Лацмановић Лука (Тријумф)

Шекуларац Немања (Фер Плеј 06 2 05)

 

2005. годиште

 

Лакић Дејан (Милутинац)

Васић Ђорђе (Алтина 2)

Бродић Никола (Змај)

Раденковић Ђорђе (Олимпик 3)

Вранић Немања (Алтина 1)

Марковић Немања (Олимпик 2)

Бастаја Стефан (Фер Плеј 06 1)

Павловић Јован (Форза)

Ћетковић Димитрије (Фламенго)

Бакић Милош (Интернационал)

Петровић Михајло (КМФ Мунгоси)

Миловановић Матеја (Институт)

Трајковић Саша (Бања)

Сучевић Марко (Сава Солдатовић)

Христов Андреј (Тријумф)

Лукић Александар (Фер Плеј 06 2)

 

2006. годиште

 

Павлица Марко (Лола)

Иљешевић Данило (Олимпик 2)

Савић Лазар (Олимпик 3)

Венчевић Вељко (Фер Плеј 06 2 07)

Миловановић Лазар (Олимпик 4)

Јовановић Горана (Гога 68)

Ћипранић Немања (Алтина 1)

Грујички Сергеј (Фламенго)

Тешановић Сергеј (ТЦ Јунајтед 2)

Николић Димитрије (Интернационал)

Дивац Марко (Олимпик 1)

Влаисављевић Андреј (ТЦ Јунајтед 1)

Пајић Вељко (Институт 2 07)

Цветановски Матеја (Алтина 3)

Богдановић Стефан (Институт)

Пујић Урош (Алтина 2)

Петровић Урош (Мала Барса)

Ибрахимовић Џемал (Тријунф)

 

2007. годиште

 

Голубовић Урош (Олимпик 1)

Пухар Матија (Алтина 2)

Квасневски Павле (Олимпик 2)

Лачанин Лука (Алтина 1)

Богдановић Лука (Олимпик 3)

Петронијевић Радован и Жарко (Лола)

Бекута Андрија (Милутинац 1)

Булатовић Драгољуб (Бања 1)

Павлов Софија (Милутинац 2)

Гламочак Давид (Бања)

Дедић Лука (Фер Плеј 06 2)

Радовановић Давид (Хеттрик)

Арсенић Лука (Стар)

Панић Марко (Петлић БГ)

Павловић Андрија (Тријумф)

Дмитровић Андрија (Фламенго)

 

 

 

2008. годиште

 

Видовић Александар (Наша Крила)

Јовановић Иван (Витез)

Машканин Душан (Алтина 2)

Николић Данило (Сава Солдатовић)

Ристић Давид (Алтина 1)

Ивковић Огњен (Шарић)

Миленковић Огњен (ИМТ)

Ћук Вукашин (Институт)

Станковић Немања (Стар)

Грбић Давид (Мала Барса)

Јекић Вук (Петлић БГ)

Бјелић Богдан (Фламенго)

 

2009. годиште

 

Тривић Немања (Лола)

Козомара Лука (Алтина 2)

Станчић Михајло (Алтина 1)

Милановић Никола (Шарић)
Вила Борислав (Петлић БГ)

Брковић Остоја (Фламенго)

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *