Најбољи играчи 4. кола II квартала лиге „Драган Манце“

Лига „Драган Манце“ нема превасходно такмичарски карактер, па стога извештај неће садржавати резултате одиграних утакмица. Међутим, у овој лиги се награђују труд, залагање и спортска борба, па на завршетку сваке утакмице по један играч из сваке екипе добија медаљу „Играч утакмице“.

 

Balon GEM 8, dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance
Витез – Fair Play 06, 2004. годиште, 28.11.2015.

 

Такође, саставни део овог извештаја ће бити и видео-снимци и фотографије са утакмица, и то је део где позивамо родитеље малих фудбалера да нам помогну. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

 

Списак добитника медаље „Играч утакмице“ за 4. коло II квартала:

 

 

2003. годиште

 

Илић Вук (Фер Плеј 06)

Ђурђевић Урош (Алтина 1)

Борковић Леон (Олимпик Београд 1)

Груловић Лука (Алтина 2)

Шаргић Никола (Олимпик Београд 2)

Ракић Михајло (Бања)

Спасић Јован (Петлић Смедерево)

Кијачић Немања (Тријумф)

Васиљевић Алекса (Петлић Смедерево)

Тривић Душан (Макс Спорт)

Стевановић Јанко (Змај 02)

Антић Александар (Раднички НБ)

Ђорђевић Никола (Мика Антић 02)

Алијевски Андрија (Мунгоси)

Драгаш Ђорђе (Витез)

Поповић Алекса (БСК Борча)

Јовановић Алекса (Фер Плеј 06)

Десанчић Илија (Лола)

 

 

4. коло II квартала, Витез – Fair Play 06, 2004. годиште, 28.11.2015:

 

 

 

2004. годиште

 

Вулетић Лука (Фер Плеј 06)

Антонијевић Томислав (Олимпик Београд 1)

Станичић Вук (милутинац)

Бранковић Крстан (Олимпик Београд 2)

Јеремић Михаило (Петлић Смедерево)

Филиповић Давид (Петлић Смедерево)

Ђурић Страхиња (Тријумф)

Поповић Милан (Алтина)

Грубиша Марко (Наша Крила)

Стоиљковић Страхиња (Раднички НБ)

Богдановић Милан (Форза)

Јешић Алекса (Фламенго)

Вудраговић Лука (Лола)

Анђелковић Никола (Мика Антић)

Радаковић Никола (Мика Антић)

Сандић Матеја (Мунгоси)

Јоцев Павле (БСК Батајница 1)

Њагул Бојана (БСК Борча)

Ракић Константин (Витез)

 

 

2005. годиште

 

Божић Стефан (Олимпик Београд 1)

Загорац Виктор (БСК Батајница 1)

Деврња Андрија (Олимпик Београд 2)

Мркојевић Урош (БСК Батајница 2)

Сталетовић Вељко (Петлић Смедерево)

Лукић Саша (Алтина 3)

Орос Никола (Петлић Смедерево)

Петровић Урош (БСК Борча)

Димитријевић Предраг (Наша Крила)

Обрадовић Војин (Змај)

Павловић Јован (Форза)

Момиров Вељко (Институт)

Стојковић Лука (Фламенго)

Тасић Урош (Алтина 1)

Радивојевић Милош (Милутинац)

Чавић Матеја (Стар)

Швабић Огњен (Фер Плеј 06)

Ђорђевић Његош (Витез)

Маљковић Сергеј (Институт 2)

Тасић Ненад (Доминус 2)

Крстић Лука (Лола)

Ковачевић Лазар (Доминус)

 

 

2006. годиште

 

Спајић Огњен (Олимпик Београд )

Кушљић Сергеј (Фер Плеј 06)

Адамовић Алекса (Петлић Смедерево)

Ђерић Видак (БСК Борча)

Гецић Михајло (Петлић Смедерево)

Ћипранић Немања (Алтина 1)

Грујичић Марко (Институт 1)

Вранешевић Немања (Алтина 2)

Томић Лука (БСК Батајница 1)

Гаврић Урош (Алтина 3)

Грујић Димитрије (Милутинац)

Камбер Филип (Форза)

Ковачевић Лаза (Доминус 1)

Петровић Урош (Мала Барса)

Илић Лука (Фламенго)

Гицић Дарис (Лола)

 

 

2007. годиште

 

Живковић Андрија (Алтина 1)

Јовандић Бојан (БСК Батајница 2 06)

Мандић Андрија (ИМТ)

Царић Матија (Милутинац 1)

Божинов Стефан (Стар)

Обрадовић Вук (Форза)

Николић Драган (Фер Плеј 06)

Вучићевић Лазар (Институт)

Драгишић Петар (Доминус)

Крзнар Огњен (Фламенго)

Гавриловић Марко (Лола)

 

 

2008. годиште

 

Ковачевић Зоран (Форза)

Милановић Урош (Стар)

Додеровић Новак (Доминус)

Богићевић Воја (Мала Барса)

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *