Stefan Ilić, FK Altina, Junior Fer Plej liga

Најбољи играчи 5. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге

У току је Други квартал Јуниор Фер Плеј лиге.

 

Позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Списак најбољих играча 5. колa II квартала:

2005. годиште

 

Кушљић Сергеј (Фер Плеј 06 2)

Николић Стефан (КМФ Мунгоси)

Шуша Вук (Змај)

Терзић Данило (Феникс)

Барац Лука (Петлић Смедерево)

Вранић Немања (Алтина)

Орош Никола (Петлић Смедерево)

Додеровић Филип (Институт)

 

2006. годиште

 

Мицић Јован (Бања 05)

Драгаш Тодор (Фламенго)

Паскуљ Лука (Олимпик 2)

Станарчевић Лука (КМФ Мунгоси)

Пујић Урош (Алтина 1)

Бујошевић Василије (Олимпик 1)

Шкрбић Ана (Алтина 2)

Џамбић Матеја (Хеттрик 07)

Филиповић Дарио (Петлић Смедерево)

Стоцки Димитрије (Сава Солдатовић)

Миљковић Лазар (Петлић Смедерево)

Бајрамовић Елдин (Фер Плеј 06 2)

 

2007. годиште

 

Алексић Стефан (Фер Плеј 06)

Лазовић Симон (Земун)

Молнар Лазар (ИМТ)

Вукићевић Андрија (Фламенго)

Живковић Матеја (Олимпик 2)

Ађић Вук (КМФ Мунгоси)

Глишић Никола (Олимпик 1)

Марјановић Андрија (Петлић Смедерево)

Поповић Павле (Алтина 1)

Стојановић Урош (Петлић Смедерево)

Недељковић Василије (Алтина 2)

Ковачевић Душан (Лола)

Каљевић Лука (Фер Плеј 06 2)

 

2008. годиште

 

Живковић Андреј (Фламенго)

Киш Лав (Земун)

Илић Стефан (Алтина 1 09)

Лазовић Огњен (Олимпик 2)

Мајсторовић Михаило (Алтина 1)

Мандрић Стеван (Олимпик 1)

Дамјановић Неманја (Алтина 2)

Богићевић Дејан (Мала Барса)

Цветић Милош (Петлић БГ)

Ивковић Огнјен (Шарић)

Ристић Андреј (Студентски Град 07)

Бојовић Адријан (Бања)

Каљевић Лука (фер Плеј 06 2)

 

2009. годиште

 

Ађи Вук (Олимпик)

Ђурић Филип (Сава Солдатовић)

Поповић Ђорђе (Алтина 2)

Перуновић Милутин (Мала Барса)

Јовановић Марко (Фер Плеј 06 2)

Живков Филип (Шарић)

Адамовић Павле (Петлић Смедерево)

Радановић Данило (Институт 08)

Петровић Стзефан (Петлић Смедерево)

Лукић Урош (Балон Д’ор)

Миљковић Марко (Бања)

Грубор Марко (Фер Плеј 06 1)

Тривић Марко (Лола)

Вила Борислав (Петлић БГ)

 

2010. годиште

 

Пујић Ђорђе (Алтина 1)

Мирковић Алекса (Институт 09)

Мијаиловић Михајло (Алтина 2)

Јанковић Алекса (Фер Плеј 06 2)

Ђурђић Андрија (Фламенго)

Милошевић Војин (Стар 1)

Илић Вељко (Бања)

Бојаџијевски Ленка (Стар 2)

Пантић Алекса (Лола)

Ристић Вук (Петлић БГ 1)

Шкаљац Стефан (Таурунум)

Чонка Вукан (Петлић БГ 2)

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *