Jovan Trač, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Најбољи играчи 5. кола II квартала лиге „Драган Манце“

У другом кварталу Лиге најбољи играчи утакмице добијају медаље. 

 

И ове године позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Списак најбољих играча 5. колa II квартала:

 

 

2004. годиште

 

Босика Богдан (Милутинац)

Јовичић Невена (ЖФК Слога)

Ђурашиновић Ђорђе (КМФ Мунгоси 2)

Поповић Андрија (Алтина 1 05)

Ралић Алекса (КМФ Мунгоси 1)

Лукић Матеја (Фер Плеј 06 1)

Стојчић Александар (Фламенго)

Пешић Данило (Институт)

Јововић Борислав (Лола)

Лацмановић Богдан (Тријумф)

 

 

Dečja fudbalska liga Dragan Mance, FK Altina, FK Mungosi
ФК Алтина – ФК Мунгоси, 2004. годиште, 4.12.2016.

 

 

2005. годиште

 

Аћимовић Немања (Милутинац)

Капларевић Михајло (Олимпик 1)

Маринковић Лука (Олимпик 2)

Гачић Огњен (Петлић БГ)

Ранковић Никола (Алтина 2)

Шпадијер Реља (КМФ Мунгоси)

Живковић Лука (Змај)

Бајрамовић Елдин (Фер Плеј 06 1)

Стојчић Душан (Институт)

Аничић Василије (Наша Крила)

Крамер Вук (Фламенго)

Здравковић Немања (Петлић Смедерево)

Ђурић Богдан (Интернационал)

Маринковић Младен (Петлић Смедерево)

Кнез Алекса (Лола)

Ћирић Никола (Тријумф)

Димитријевић Павле (Фер Плеј 06 2)

Симеуновић Сергеј (Сава Солдатовић)

Петровић Михајло (Бања)

Кнежевић Александар (Гога 68)

 

2006. годиште

 

Милић Новак (Олимпик 2)

Цветановић Марко (Петлић БГ)

Ваређа Марко (Олимпик 1)

Рачуница Александар Вук (Алтина 2)

Савић Лазар (Олимпик 3)

Милинчић Вук (Алтина 2 07)

Лазаревић Стефан (Олимпик 3)

Николић Павле (Институт)

Ђорђевић Андрија (Фламенго)

Дрчелић Андреј (Оле)

Татић Марко (ТЦ Јунајтед 1)

Миленковић Андреј (Мала Барса)

Гачић Никола (ТЦ Јунајтед 2)

Тадић Милан (Алтина 1)

Јорданов Предраг (Тријунф)

Кушљић Сергеј (Фер Плеј 06)

Вељовић Сима (Сава Солдатовић)

 

 

2007. годиште

 

Петкоски Огњен (Олимпик 2)

Гајић Душан (Петлић БГ)

Грачанин Константин (Олимпик 1)

Павловић Андрија (Милутинац 1)

Савић Немања (Олимпик 3)

Лакићевић Петар (Шарић 08)

Николић Стефан (Институт)

Чулина Давид (Алтина 1)

Јовић Влада (Интернационал 06)

Јањушевић Вукашин (Петлић Смедерево)

Шкрбић Ана (Алтина 3 06)

Марјановић Андрија (Петлић Смедерево)

Радојичић Михајло (Лола)

Ровчанин Михајло (Тријумф)

Вујичић Лука (Фламенго)

Милошевић Андреј (Хеттрик)

Божинов Стефан (Стар)

Шекуларац Лука (Фер Плеј 06)

 

 

2008. годиште

 

Безбрадица Душан (Алтина 2)

Стојановић Душан (Милутинац 2 07)

Миленковић Боривоје (Витез)

Листмајер Лука (Институт)

Милосављевић Богдан (Наша Крила )

Лазић Андрија (Оле)

Инојчић Лука (Мала Барса 1)

Трач Јован (Алтина 1)

Радош Богдан (Бања)

Сурла Никола (Фламенго)

Петровић Михајло (Петлић БГ)

Мрваљевић Марко (Фер Плеј 069

Милојевић Немања (Стар)

Савић Лука (ИМТ)

 

 

2009. годиште

 

Вранић Лазар (Алтина 1)

Марковић Лазар (Мала Барса 2 08)

Угрица Матија (Лола)

Костић Марио (ИМТ)

Тановић Лука (Хеттрик)

Хијјо Захер (Фламенго)

Стојилковић Алекса (Петлић БГ)

Шекуларац Огњен (Фер Плеј 06)

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *