Ole, Altina 2003, Balon Altina, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Најбољи играчи 5. кола II квартала лиге „Драган Манце“

Лига „Драган Манце“ нема превасходно такмичарски карактер, па стога извештај неће садржавати резултате одиграних утакмица. Међутим, у овој лиги се награђују труд, залагање и спортска борба, па на завршетку сваке утакмице по један играч из сваке екипе добија медаљу „Играч утакмице“.

 

Ole, Altina 2003, Balon Altina, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Алтина – Оле, 2003. годиште, Балон Алтина, 06. децембар 2015.

 

Такође, саставни део овог извештаја ће бити и видео-снимци и фотографије са утакмица, и то је део где позивамо родитеље малих фудбалера да нам помогну. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

 

Списак добитника медаље „Играч утакмице“ за 5. коло II квартала:

 

 

2002. годиште

 

Кувекаловић Богдан (Оле 2)

Стојановић Богдан (Оле 1)

Илић Филип (Мика Антић)

 

 

5. коло II квартала, Оле – Мика Антић, 2002. годиште, 6.12.2015:

 

 

 

2003. годиште

 

Ђајић Милан (Олимпик Београд 1)

Калаба Стефан (Институт 1)

Миленковић Андрија (Олимпик Београд 2)

Пешић Данило (Институт 2)

Спасојевић Михајло (Раднички НБ)

Андрић Огњен (БСК Борча 1)

Микић Никола (Алтина 2)

Митровић Лука (БСК Борча 2)

Милић Марко (Бања)

Недењковић Јелена (Слога Земун девијчице)

Марковић Филип (Алтина 1)

Ђорђевић Иван (Оле)

Бртка Андреј (Макс Спорт)

Пражић Вељко (Мунгоси)

Петровић Милан (Лола)

Поповић Филип (Витез)

Јовановић Андреј (Тријумф)

 

 

5. коло II квартала, Алтина – Оле, 2003. годиште, 6.12.2015:

 

 

 

2004. годиште

 

Завишић Филип (Милутинац)

Накијевски Урош (БСК Борча 1)

Пјевић Вук (Лола)

Крећа Зоран (БСК Борча 2)

Вучелић (Олимпик Београд 2)

Тишма (Алтина)

Кевић (Олимпик Београд 1)

Минић (Форца)

Станишић Василије (Фламенго)

Виријевић Слободан (Наша Крила)

Радаковић Никола (Мика Антић)

Радовановић Јован (Доминус)

Тодоровић Бојан (БСК Батајница 1)

Грозница Срђан (Балон Деор)

Ергић Стефан (БСК Батајница 2)

Радојковић Петар (Мунгоси)

Лалић Алекса (Витез)

Лацмановић Богдан (Тријумф)

 

 

Ole, Mika Antić 2002, Balon Altina, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Оле – Мика Антић, 2002. годиште, Балон Алтина, 06. децембар 2015.

 

 

2005. годиште

 

Кораћ Мартин (Олимпик Београд 2)

Арсенијевић Лазар (Институт)

Вујисић (Олимпик Београд 1)

Добријевић (Алтина 1)

Пушица (Форца)

Бојић (БСК Батајница 1)

Ранковић (Алтина 2)

Шкилић (БСК Батајница 2)

Драгаш Тодор (Фламенго)

Срдић Огњен (Наша Крила)

Белошевић Урош (Стар)

Петронијевић Радован (Лола)

Аћимовић Немања (Милутинац)

Рудић Немања (Доминус)

Петровић Владислав (Витез)

Орловић Огњен (БСК Борча)

 

 

2006. годиште

 

Глишовић Јован (Олимпик Београд)

Жуљ Никола (Институт 1)

Милинковић (ИМТ 1 07)

Јовановић (Алтина 3)

Грујички Сергеј (Фламенго)

Мићић Лука (Алтина 1)

Секулић Новак (БСК Батајница 2)

Шимшић Милош (БСК Борча)

Арсић Михајло (БСК Батајница 1)

Гавриловић Никола (Лола)

Миловановић Матеја (Институт 2)

Мирковић Вељко (Доминус 1)

Станисављевић Душан (Доминус 2)

Жерајић Коста (Милутинац)

Штетин Василије (Мала Барса)

 

 

2007. годиште

 

Симић Андрија (Алтина 2)

Матовић Матеја (ИМТ 2)

Лучић Живко (Стар)

Петронијевић Жарко (Лола)

Богуновић Душан (Институт)

Симић Павле (Милутинац 1)

Јекић Алекса (Фламенго)

Лишанчић Вук (Милутинац 2)

Војиновић Милан (Форца)

Катић Петар (Доминус)

Молдрај Милан (Петлић Београд)

 

 

2008. годиште

 

Трач Јован (Алтина 1)

Драгишић Урош (Доминус)

Ристић Давид (Алтина 2)

Буђевац Матија (Институт)

Радонић Лука (Стар)

Селаковић Никола (Форца)

Јокић Андреј (Фер Плеј 06)

Обрадовић Вукашин (Мала Барса)

Живковић Урош (Петлић Београд)

 

 

2 thoughts on “Најбољи играчи 5. кола II квартала лиге „Драган Манце“”

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *