Dečja fudbalska liga Dragan Mance, Ognjen Ristanović, Altina 1

Најбољи играчи 5. кола III квартала лиге „Драган Манце“ (некомплетног)

У току је Трећи квартал Лиге „Драган Манце“.

 

Позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Списак најбољих играча 5. колa III квартала (некомплетног):

 

2004. годиште

 

Бојић Јован (Тријумф)

Митривић Алекса (Петлић БГ 05)

Петковић Симон (Змај)

Карановић Никола (Фер Плеј 06 1)

Шуша Данило (Фламенго)

Величански Лука (Институт)

Брадић Коста (КМФ Мунгоси 1)

Грубиша Марко (Милутинац)

Андријић Лука (КМФ Мунгоси 2)

Ристић Марко (Витез)

 

2005. годиште

 

Сладојевић Петар (Алтина 2)

Пентијев Сергеј (Институт)

Добријевић Милан (Алтина 1)

Ристић Деан (Лола 04)

Стојановић Андреј (Олимпик 2)

Дражић Бошко (Наша Крила)

Митровић Душан (Олимпик 1)

Трифуновић Андреја (Тријумф)

Радоњић Стефан (Фламенго)

Васиљевић Филип (Интернационал)

Радојковић Петар (КМФ Мунгоси)

Тодоровић Стефан (Фер Плеј 06 1)

 

2006. годиште

 

Тадић Милан (Алтина 1)

Жуљ Никола (Институт)

Јакшић Михаило (Алтина 2)

Бјелић Филип (Институт)

Радовановић Бојан (ТЦ Јунајтед 2)

Паскуљ Лука (Олимпик 2)

Пешић Михаило (ТЦ Јунајтед 1)

Спајић Огњен (Олимпик 1)

Илић Лука (Фламенго)

Николић Димитрије (Интернационал)

Капиџија Денис (Витез)

Петковић Стефан (Олимпик 3)

Кавазовић Ђорђе (Олимпик 4)

Вучинић Урош (Лола)

 

Dečja fudbalska liga Dragan Mance, Flamengo, Internacional
ТК Фламенго – ТК Internacional, 2006. годиште

 

2007. годиште

 

Живковић Андрија (Алтина 1)

Соларевић Стефан (Милутинац)

Лазовић Стефан (Алтина 2)

Величковић Влада (Петлић БГ)

Јовановић Вукашин (Олимпик 1)

Грубач Марко (Фламенго)

Петровић Небојша (Олимпик 2)

Божовић Марко (Стар)

Ђокић Дарио (Олимпик 3)

Станковић Немања (Стар 08)

Ердељан Михајло (Хеттрик)

Радић Марко (Институт)

 

2008. годиште

 

Машкарин Душан (Алтина 1)

Николић Данило (Сава Солдатовић)

Урошевић Милош (Наша Крила )

Ђорђевић Михаило (Петлић БГ)

Јокић Вук (Витез)

Славковић Милан (Фламенго)

Савић Лука (ИМТ)

Топаловић Лука (Фер Плеј 06)

 

2009. годиште

 

Ристановић Огњен (Алтина 1)

Ђурић Филип (Сава Солдатовић)

Перичић Михајло (Институт 08)

Вулетић Алекса (Фламенго)

Калејановић Сава (Хеттрик)

Марковић Михајло (Институт)

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *