Nemanja Vranešević, igrač utakmice

Најбољи играчи 5. кола III квартала лиге „Драган Манце“

Лига „Драган Манце“ нема превасходно такмичарски карактер, па стога извештај неће садржавати резултате одиграних утакмица. Међутим, у овој лиги се награђују труд, залагање и спортска борба, па на завршетку сваке утакмице по један играч из сваке екипе добија медаљу „Играч утакмице“.

 

 

Такође, саставни део овог извештаја ће бити и видео-снимци и фотографије са утакмица, и то је део где позивамо родитеље малих фудбалера да нам помогну. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

 

Списак добитника медаље „Играч утакмице“ за 5. коло III квартала:

 

2002. годиште

 

Стојадиновић Борис (Змај)

Летица Никола (Олимпик 1 03)

Павловић Урош (Бања)

Брадић Коста (Мунгоси 03)

Проданов Вања (Оле 2)

Луковац Марко (Институт 1 03)

Станојевић Никола (Оле 1)

Кувељић Никола (Институт)

 

 

5. коло III квартала, Институт – Фер Плеј 06, 2003. годиште, 20. фебруар 2016:

 

 

 

2003. годиште

 

Павков Милутин (Олимпик 2)

Медић Драган (Форза 04)

Добрић Данијел (Доминус)

Ковачевић Вања (Тријумф)

Илић Вељко (Петлић Смедерево)

Ивановић Иван (Мика Антић 02)

Илић Александар (Петлић Смедерево)

Мастиловић Никола (Алтина 1)
Беговић Коста (БСК Борча)

Мановеј Реља (Лола)

Ђокић Митар (Бања)

Мариновић Данијела (ЖФК Слога Земун)

Пуач Лазар (Оле)

Милојевић Андрија (Фер Плеј 06 1)

Црномарковић Милан (Фер Плеј 06 2)

Пешић Данило (Институт 1)

Ивановић Бошко (Фер Плеј 06 04)

Кнежвић Давид (Институт 2)

 

 

5. коло III квартала, Бања – ЖФК Слога, 2003. годиште, 20. фебруар 2016:

 

 

 

2004. годиште

 

Ђорђевић Лука (Тријумф)

Прица Милош (Олимпик 2)

Марковић Михаило (Олимпик 1)

Ристић Матија (Алтина)

Рајић Михајло (Петлић Смедерево)

Аћимовић Немања (Милутинац)

Антонијевић Лука (Петлић Смедерево)

Живаљевић Данило (Мика Антић)

Грубишић Марко (Наша Крила)

Пилчевић Драго (Фламенго)

Николић Марко (БСК Борча 2)

Јокић Михајло (Лола)

Накијевски Урош (БСК Борча 1)

Спадија Реља (Мунгоси)

 

 

2005. годиште

 

Стојановић Лазар (Змај)

Димитријевић Павле (Фер Плеј 06)

Митровић Душан (Олимпик 1)

Здравковић Немања (Петлић Смедерево)

Божић Стефан (Олимпик 2)

Сталетовић Вељко (Петлић Смедерево)

Вулетић Андреј (Наша Крила)

Бљинов Артјом (Алтина 2)

Ћетковић Димитрије (Фламенго)

Васић Ђорђе (Алтина 3)

Јовановић Лука (Институт 1)

Медин Насуф (БСК Борча)

Нешановић Данијел (Доминус 2)

Раковић Јован (Милутинац)

Грујичић Огњен (Доминус 1)

Џамбас Урош (Стар)

 

 

5. коло III квартала, Милутинац – Институт, 2006. годиште, 20. фебруар 2016:

 

 

 

2006. годиште

 

Глишовић Јован (Олимпик)

Максимовић Страхиња (Форза 05)

Гецић Михајло (Петлић Смедерево)

Вранешевић Немања (Алтина 2)

Филиповић Дарио (Петлић Смедерево)

Вукадиновић Вук (Алтина 3)

Ђорђевић Вања (Институт 1)

Ћурчин Алекса (БСК Борча)

Секулић Вук (ИМТ)

Кушљић Серегеј (Фер Плеј 06)

Станишић Душан (Милутинац)

Николић Павле (Институт 2)

Живановић Коста (Форза)

Пешић Милош (Мала Барса)

Миротић Лазар (Фламенго)

Станишић Филип (Лола)

 

 

2007. годиште

 

 

Пешић Василије (Алтина 2)

Аврамовић Лука (Институт)

Стефановић Воја (ИМТ)

Трајковић Николина (Милутинац 1)

Џарић Матија (Милутинац 2)

Николић Драган (Фер Плеј 06)

Миловић Немања (Стар)

Томић Славко (Петлић Београд)

Младеновић Михајло (Форза)

Здјелар Вељко (Доминус)

Милутиновић Урош (Фламенго)

Вучинић Урош (Лола)

 

2008. годиште

 

Ристић Давид (Алтина 2)

Мангола Немања (Шарић)

Арсенић Лука (Стар)

Шутовић Јанко (Фер Плеј 06)

Косановић Петар (Форза)

Перуновић Милутин (Мала Барса)

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *