Marko Božić, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Најбољи играчи 6. кола II квартала лиге „Драган Манце“

У другом кварталу Лиге најбољи играчи утакмице добијају медаље. 

 

И ове године позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Списак најбољих играча 6. колa II квартала:

 

 

2004. годиште

 

Аћимовић Немања (Милутинац)

Пешић Данило (Институт)

Лукић Андреј (Фламенго)

Стојановић Лазар (Змај)

Андријић Лука (КМФ Мунгоси 2)

Вуковић Радомир (Фер Плеј 06)

Драшковић Вукашин (КМФ Мунгоси 1)

Васић Ненад (Институт 03)

Кијачић Лазар (Тријумф)

Марчић Константин (Витез)

Обрадовић Марко (Лола)

Димитријевић Павле (Фер Плеј 06 2 05)

 

 

2005. годиште

 

Атанасковић Алекса (Милутинац)

Томић Огњен (Институт)

Кораћ Маринко (Олимпик 2)

Рашковић Никола (Форза)

Јанковић Вук (Олимпик 1)

Ђурић Лука (Интернационал)

Петковић Лазар (Алтина 2)

Чех Марко (Наша Крила)

Јевтић Милан (Фламенго)

Генераловић Ранко (Змај)

Сандић Стефан (КМФ Мунгоси)

Бадњар Владимир (Алтина 1)

Ђорђевић Ненад (Петлић БГ)

Вранешевић Немања (Алтина 1 06)

Мајсторовић Ирена (Тријумф)

Савић Милош (Бања)

 

2006. годиште

 

Атанасковић Вања (Олимпик 3)

Петијевић Филип (Интернационал)

Миленовић Михајло (Олимпик 1)

Лукић Александар (Фер Плеј 06 1)

Граовац Стефан (Олимпик 2)

Стојановић Огњен (Институт)

Кавазовић Ђорђе (Олимпик 4)

Калајановић Лазар (Институт 07)

Ђорђевић Лука (ТЦ Јунајтед 1)

Димитријевић Реља (Гога 68)

Цакић Теодор (Гога 68)

Каљевски Ненад (Фламенго)

Гаврић Урош (Алтина 2)

Милићевић Марко (Петлић БГ)

Видић Урош (Алтина 1 07)

Војновић Милан (Тријумф)

Симеуновић Сергеј (Сава Солдатовић)

 

2007. годиште

 

Милићевић Вања (Олимпик 3)

Венчевић Вељко (Фер Плеј 06 2)

Станојевић Огњен (Олимпик 2)

Алексић Стефан (Фер Плеј 06 1)

Црнојевић Борис (Олимпик 1)

Савић Душан (ТЦ Јунајтед 2 06)

Васиљевић Милан (Фламенго)

Недељковић Василије (Алтина 2)

Молдвај Милан (Петлић БГ)

Ковачевић Стефан (Алтина 3 06)

Лисанчић Вук (Милутинац 2)

Шаренац Никола (Шарић 08)

Ковачевић Вељко (Милутинац 1)

Цвјетиновић Стефан (Тријумф)

Станковић Војин (Стар)

Миленковић Реља (Мала Барса 06)

Џамбић Матија (Хеттрик)

Гавриловић Марко (Лола)

 

2008. годиште

 

Ћук Вукашин (Институт)

Урошевић Павле (Наша Крила)

Томић Катарина (Фламенго)

Визи Петар (Алтина 2)

Вила Никола (Петлић БГ 2)

Божић Марко (Алтина 1 09)

Јовановић Бранислав (Петлић БГ 1)

Гомилановић Никола (Алтина 1)

Милосављевић Анђела (Бања)

Јокић Андреј (Фер Плеј 06 2 07)

Стојановић Душан (Витез)

Гигић Лука (Фер Плеј 06 1)

Маројевић Јанко (Стар)

Каљевић Лука (Фер Плеј 06 2)

Петровић Аца (ИМТ)

Инојчић Сретен (Мала Барса)

 

2009. годиште

 

Шевић Никола (Фламенго)

Васиљевић Ђорђе (Алтина 2)

Тановић Лука (Хеттрик)

Матовић Никола (ИМТ)

Тривић Марко (Лола)

Шекуларац Душан (Фер Плеј 06 2)

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *