Dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance, fudbal za decu, Dragan Mance

Најбољи играчи 6. кола II квартала лиге „Драган Манце“

Лига „Драган Манце“ нема превасходно такмичарски карактер, па стога извештај неће садржавати резултате одиграних утакмица. Међутим, у овој лиги се награђују труд, залагање и спортска борба, па на завршетку сваке утакмице по један играч из сваке екипе добија медаљу „Играч утакмице“.

 

Dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance, fudbal za decu, Dragan Mance

 

Такође, саставни део овог извештаја ће бити и видео-снимци и фотографије са утакмица, и то је део где позивамо родитеље малих фудбалера да нам помогну. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

 

Списак добитника медаље „Играч утакмице“ за 6. коло II квартала:

 

 

 

2003. годиште

 

Црномарковић Стефан (Раднички НБ)

Коларевић Немања (Витез)

Николић Урош (Петлић Смедерево)

Стегњајић Алекса (Алтина 1)

Дичић Данијел (Петлић Смедерево)

Спасојевић Срђан (Алтина 2)

Марковић Михајло (Олимпик Београд 1)

Линта Бојан (Оле 1)

Павков Милутин (Олимпик Београд 2)

Проданов Вања (Оле 2)

Адрић Огњен (БСК Борча)

Вукојевић Александра (ЖФК Слога Земун)

Васић Ненад (Институт 1)

Недељковић Владимир (Бања)

Велојић Марко (Институт 2)

Митровић Вук (Балон Деор)

 

 

2004. годиште

 

Ђорђевић Његош (Витез)

Божовић Огњен (Раднички НБ 1)

Бановаћки Марко (Раднички НБ 2)

Николић Марко (Олимпик Београд 1)

Ралић Урош (Олимпик Београд 2)

Стојић Александар (Фламенго)

Цветковић Урош (Петлић Смедерево)

Терзић Лазар (Форца)

Дајић Вук (Петлић Смедерево)

Дробњак Данило (БСК Батајница 2)

Гогић Лазар (Фер Плеј 06)

Младеновић Никола (Оле)

Бакић Матеја (Алтина 1)

Алидини Дејвид (Оле 03)

Видовић Огњен (Наша Крила)

Секулић Страхиња (Доминус)

Јуришић Лука (Милутинац)

 

 

 

2005. годиште

 

Ашчерић Никола (Витез)

Лукић Александар (Алтина 1)

Капларевић Михаило (Олимпик Београд 1)

Ћетковић Димитрије (Фламенго)

Баић Никола (Олимпик Београд 2)

Груић Виктор (Алтина 3)

Здравковић Немања (Петлић Смедерево)

Дуковић Урош (Институт 1)

Перић Немања (Петлић Смедерево)

Јовановић Огњен (Форца)

Раконић Стефан (БСК Борча)

Ђуричић Борис (Алтина 2)

Лакић Дејан (Милутинац)

Лукић Немања (Стар)

Вулетић Андреј (Наша Крила)

Михајловић Владимир (Доминус)

 

 

2006. годиште

 

Миљковић Лазар (Петлић Смедерево)

Роша Реља (Фламенго)

Ружић Дамир (Петлић Смедерево )

Жуљ Никола (Институт 1)

Варнеђа Марко (Олимпик Београд)

Ергић Марко (БСК Батајница 1)

Јоцев Петар (БСК Батајница 2)

Јоргић Милан (Алтина 2)

Ђурић Јован (БСК Борча)

Севић Лука (Алтина 3)

Аничић Стефан (Милутинац)

Кнежевић Данило (Институт 3 05)

Пешић Михајло (Форца)

Вукашиновић Никола (Доминус)

 

 

2007. годиште

 

Ђокић Дамјан (Алтина 2)

Аџић Милан (Петлић Београд)

Лачанин Лука (Алтина 1)

Петровић Урош (Мала Барса 06)

Молнар Лазар (ИМТ)

Николић Стефан (Институт)

Софренић Стефан (Милутинац 1)

Миливојевић Огњен (Фер Плеј 06 1)

Кујунџић Маша (Милутинац 2)

Маслаћ Ђорђе (Фламенго)

Божовић Марко (Стар)

Јанковић Урош (Форца)

Прокић Вукашин (Шарић)

 

 

2008. годиште

 

Шавија Марко (Алтина 1)

Ђорђевић Михајло (Петлић Београд)

Матовић Лука (Алтина 2)

Петровић Стефан (Мала Барса)

Божин Богдан (Стар)

Шаренац Никола (Шарић)

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *