Andrija Pejović, Dečja fudbalska liga Dragan Mance, Flamengo, FK Altina

Најбољи играчи 6. кола III квартала лиге „Драган Манце“ (некомплетног)

У току је Трећи квартал Лиге „Драган Манце“.

 

Позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Списак најбољих играча 6. колa III квартала (некомплетног):

 

2004. годиште

 

Радосављевић Филип (Тријумф)

Илијевски Андрија (КМФ Мунгоси 1)

Лозо Алекса (Витез)

Радивојевић Милош (Милутинац)

Каличанин Коста (Фламенго)

Вуковић Радомир (Фер Плеј 06)

 

2005. годиште

 

Срдић Огњен (Наша Крила)

Дуковић Урош (Институт)

Крстовић Коста (Олимпик 2)

Зец Душан (КМФ Мунгоси)

Станковић Павле (Олимпик 1)

Драшковић Вукашин (КМФ Мунгоси 2 04)

Ђурић Лука (Интернационал)

Ћирић Никола (Тријумф)

Вранић Немања (Алтина 1)

Шиклић Драган (Институт (04)

Костић Илија (Петлић Смедерево)

Драги Тодор (Фламенго)

Раковић Алекса (Петлић Смедерево)

Раковић Јован (Алтина 2)

 

2006. годиште

 

Јовановић Никола (Олимпик 1)

Терзић Лука (Милутинац 1)

Глишовић Јован (Олимпик 2)

Плазинић Матија (Милутинац 2)

Томић Филип (Олимпик 3)

Смиљанић Илија (Фер Плеј 06 1 07)

Шаргић Милош (Олимпик 4)

Драгић Бранислав (Институт)

Татић Марко (ТЦ Јунајтед 1)

Жугић Марко (Интернационал)

Кнежевић Андрија (ТЦ Јунајтед 2)

Улемек Огњен (Гога 68)

Павлица Никола (Алтина 1)

Рожо Реља (Фламенго)

Цвијовић Жарко (Витез)

Гавовић Данило (Алтина 2)

 

2007. годиште

 

Јанковић Никола (Олимпик 1)

Којовић Страхиња (Милутинац)

Миловановић Роберто (Олимпик 2)

Вучићевић Лазар (Институт)

Додић Никола (Олимпик 3)

Урошевић Павле (Наша Крила 08)

Вушићевић Владимир (Петлић БГ)

Лачанин Лука (Алтина 1)

Ивковић Александар (Петлић Смедерево)

Жарковић Миодраг (Фаменго)

Јањушевић Лука (Петлић Смедерево)

Недељковић Василије (Алтина 2)

Шарић Димитрије (Шарић 08)

Радовановић Давид (Хеттрик)

 

2008. годиште

 

Пејовић Андрија (Алтина)

Минчић Михаило (Фламенго)

Стојановић Душан (Витез)

Јокић Андреј (Фер Плеј 06)

Ивковић Михаило (Петлић БГ)

Велевски Алекса (Институт)

Илић Андреј (Стар)

Миленковић Огњен (ИМТ)

Ранковић Коста (Стар 07)

Смиљковић Урош (Бања)

 

2009. годиште

 

Андрић Урош (Алтина)

Шевић Никола (Фламенго)

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *