Erika Alizoti, TK Star, Fer plej liga

Најбољи играчи 7. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге

Почиње Трећи квартал Јуниор Фер Плеј лиге.

 

Позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Списак најбољих играча 7. колa II квартала:

2005. годиште

 

Веселиновић Данијел (Алтина)

Шита Филип (Змај)

Нешовић Лука (Бања)

Станарчевић Лука (КМФ Мунгоси)

Стокић Сара (Петлић Смедерево)

Ђорђевић Лука (Кампионе)

Перић Немања (Петлић Смедерево)

Бастаја Стефан (Фер Плеј 06 2)

 

2006. годиште

 

Антонијевић Никола (Олимпик 2)

Кушљић Сергеј (Фер Плеј 06 1)

Бакић Матија (Олимпик 1)

Јовановић Јован (Алтина 2)

Ружић Дамир (Патлић Смедерево)

Ћитић Алекса (Кампионе)

Орос Никола (Петлић Смедерево)

Ћипранић Неманја (Алтина 1)

Додић Стрефан (Фер Плеј 06 2)

Бобић Милош (Фламенго )

 

2007. годиште

 

Првановић Лазар (ИМТ)

Вујчић Уна (Шарић 08)

Јовановић Ђорђе (Олимпик 1)

Ситарица Иван (Шарић)

Ђокић Даријо (Олимпик 2)

Матовић Лука (Студентски Град)

Живковић Андрија (Алтина 1)

Карловчан Михајло (КМФ Мунгоси 06)

Милинчић Вук (Алтина 2)

Јовановић Никола ( КМФ Мунгоси)

Пујић Немања (Лола)

Видовић Саша (Наша Крила)

 

Jovan Trač, TK Altina Zemun, Fer plej liga
Јован Трач, најбољи играч утакмице Алтина – Земун, 2008. годиште

 

2008. годиште

 

Васић Илија (Бања)

Шамара Огњен (Олимпик 2)

Марјановић Урош (Олимпик 1)

Крзнарић Јакша (Алтина 2)

Зекић Крсман (Земун)

Јекић Вук (Петлић БГ)

Грубелић Матија (Алтина 1)

Ализоти Ерик (Стар)

Бошковић Михајло (Фер Плеј 06 1)

Џикић Петар (Петлић БГ)

 

2009. годиште

 

Васић Лазар (Бања)

Андрић Урош (Алтина 2)

Цакић Урош (Алтина 1)

Ристић Иван (Фламенго 08)

Младеновић Александар (Петлић БГ)

Пјетловић Страхиња (Сава Солдатовић)

Ђурђевић Марко (Лола)

Ђокић Ђорђе (Наша Крила)

 

2010. годиште

 

Росић Вук (Алтина 2)

Костић Филип (Фламенго)

Божић Матеја (Алтина 1)

Мирковић Вук (Шарић 09)

Шошкић Вељко (Таурунум)

Топаловић Лука (Фер Плеј 06 2)

Перовић Александар (Петлић БГ)

Јанковић Алекса (Фер Плеј 06 1)

Угрица Матија (Лола)

Милновић Урош (Стар)

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *