Marko Ilić, Dečja fudbalska liga Dragan Mance, FK Altinа

Најбољи играчи 7. кола II квартала лиге „Драган Манце“

У другом кварталу Лиге најбољи играчи утакмице добијају медаље. 

 

Позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Списак најбољих играча 7. колa II квартала:

 

 

2004. годиште

 

Стојковић Иван (Лола)

Малбаша Лука (Змај)

Стошић Александар (Тријумф)

Чолић Лана (ЖФК Слога)

Гудинци Денис (Институт)

Петровић Владислав (Витез)

Драшковић Стефан (КМФ Мунгоси 2)

Видовић Огнњен (Милутинац)

Ралић Алекса (КМФ Мунгоси 1)

 

Dečja fudbalska liga Dragan Mance, FK Altina 1, KMS Mungosi
Алтина 1 – КМФ Мунгоси, 2004. годиште

 

2005. годиште

 

Бајић Никола (Олимпик 1)

Панић Немања (Петлић БГ)

Жугић Михајло (Олимпик 2)

Станкић Лука (Интернационал)

Ђорђевић Лука (Тријумф)

Гулић Марко (Институт)

Сладојевић Петар (Алтина 1)

Орос Никола (Петлић Смедерево)

Стојисављевић Марко (Змај)

Недељковић Коста (Петлић Смедерево)

Новаковић Аљоша (Милутинац)

Зец Душан (КМФ Мунгоси)

Костић Лука (Бања)

Илић Матија (Фер Плеј 06 2)

 

Dečja fudbalska liga Dragan Mance, FK Altina, KMF Mungosi
Алтина – КМФ Мунгоси, 2005. годиште

 

2006. годиште

 

Петровић Лука (Олимпик 3)

Сокић Александар (Лола)

Вуковић Петар (Олимпик 4)

Пливелић Никола (Лола 07)

Бакић Матеја (Олимпик 1)

Томашевић Александар (Петлић БГ)

Станић Вељко (Олимпик 2)

Божић Марко (Интернационал)

Милосављевић Војин (Тријумф)

Јовановић Јован (Алтина 2)

Бериша Ален (Гога 68)

Митић Томислав (Алтина 3)

Продановић Страхиња (Институт)

Вортић Матија (Алтина 1)

 

2007. годиште

 

Петровић Небојша (Олимпик 2)

Врцељ Андреј (Шарић 08)

Матић Стеван (Олимпик 3)

Лачанин Лука (Алтина 2)

Иваноски Ана (Тријумф )

Жарковић Урош (Алтина 1)

Милић Огњен (Петлић Смедерево)

Јанковић Урош (Институт)

Стојановић Урош (Петлић Смедерево)

Глишић Сергеј (Олимпик 1)

Димић Стефан (Милутинац 1)

Смиљанић Илија (Фер Плеј 06 1)

Млађеновић Срђан (Милутинац 2)

Јевтић Михајло (Фер Плеј 06 2)

Пекач Лав (Стар1)

Ранковић Коста (Стар 2)

Николић Стефан (Петлић БГ)

 

Andrija Pejović, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Андрија Пејовић, Алтина, најбољи играч утакмице Алтина – Фер Плеј 06, 2008. годиште

 

2008. годиште

 

Ћук Вукашин (Институт)

Илић Марко (Алтина 1 09)

Стојановић Филип (Витез)

Каплановић Алекса (Алтина 2)

Мрваљевић Марко (Фер Плеј)

Пејовић Андрија (Алтина 1)

Цветковић Михајло (Бања)

Јанковић Лука (ИМТ)

Станковић Немања (Стар)

Цветић Милош (Петлић БГ 1)

Живковић Петар (Мала Барса)

Грчић Душан (Петлић БГ 2)

 

2009. годиште

 

Вучковић Маја (Лола)

Божић Немања (Алтина 2)

Тановић Лука (Хеттрик)

Пештерац Марко (Фер Плеј 06)

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *