Uroš Pujić, Dečja fudbalska liga Dragan Mance, Altina 1

Најбољи играчи 7. кола III квартала лиге „Драган Манце“ (некомплетног)

У току је Трећи квартал Лиге „Драган Манце“.

 

Позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Списак најбољих играча 7. колa III квартала (некомплетног):

 

2004. годиште

 

Петровић Владислав (Витез)

Јововић Бранислав (Лола)

Кајманис Василис (КМФ Мунгоси 1)

Идић Ћан (Змај)

Брадић Коста (КМФ Мунгоси 2)

Ћетквић Димитрије (Фламенго)

Сезаири Минел (Институт)

Видовић Лука (Милутинац)

 

2005. годиште

 

Будимировић Коста (Олимпик 1)

Ђурић Страхиња (Тријумф 04)

Миросављевић Огњен (Олимпик 2)

Аврамовић Стефан (Тријумф)

Веселиновић Даниел (Алтина 2)

Жегар Душан (ТЦ Јунајтед 1 06)

Ђурић Богдан (Интернационал)

Зец Душан (КМФ Мунгоси)

Стојковић Лука (Фламенго)

Жуљ Никола (Институт)

Тодоровић Стефан (Фер Плеј 06 1)

Ђокић Митар (Бања)

 

2006. годиште

 

Петровић Тадија (Витез)

Пујић Немања (Лола)

Глишовић Јован (Олимпик 1)

Пујић Урош (Алтина 1)

Милић Новак (Олимпик 2)

Шормаз Душан (Алтина 2)

Касабић Алекса (Олимпик 3)

Николић Павле (Институт)

Симоновић Леон (Олимпик 4)

Јанчевски Лука (Хеттрик 07)

Росић Лука (ТЦ Јунајтед 2)

Петровић Никола (Интернационал)

Башкот лазар (Гога 68)

Тасевски Ненад (Фламенго)

 

2007. годиште

 

Глишић Сергеј (Олимпик 1)

Марковић Николина (Фер Плеј 06 1)

Петровић Небојша (Олимпик 2)

Кузмановић Василије (Фер Плеј 06 2)

Матић Стеван (Олимпик 3)

Солдатовић Никола (Сава Солдатовић)

Алексић Страхиња (Шарић 08)

Сарић Никита (Алтина 1)

Лачанин Лука (Алтина 2)

Радић Марко (Институт)

Милановић Марко (Мала Барса)

Јекић Василије (Фламенго)

Шалварица Алекса (Петлић БГ)

 

2008. годиште

 

Југовић Андрија (Витез)

Крзнарић Јакша (Алтина)

Рајчевић Новак (Стар)

Калајановић Урош (Институт)

Глушица Филип (Сава Солдатовић)

Јовановић Марко (Фер Плеј 06)

Ранђеловић Михајло (Бања)

Маринковић Саша (Наша Крила)

Суботић Василије (Фламенго)

Живковић Урош (Петлић БГ)

 

2009. годиште

 

Павловић Стева (ИМТ 08)

Ристановић Огњен (Алтина)

Јанчевски Лука (Хеттрик)

Букумировић Стефан (Фламенго)

Кум Андрић (Петлић БГ)

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *