Jovan Trač, Altina 2, Fair Play 06, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Најбољи играчи надокнаде 1. кола III квартала лиге „Драган Манце“

Почео је Трећи квартал Лиге „Драган Манце“.

 

Позивамо родитеље малих фудбалера да нам шаљу фотографије и видео-снимке са утакмица које ћемо објављивати уз извештај о играчима утакмице. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

Списак најбољих играча надокнаде 1. колa III квартала:

 

2004. годиште

 

Стојковић Иван (Лола)

Стефановић Страхиња (Витез)

Бериша Асим (Змај)

Милосављевић Страхиња (Фер Плеј 06 2)

Степановић Лука (КМФ Мунгоси 2)

Наеф Хијје (Фламенго)

Живановић Данило (КМФ Мунгоси 1)

 

Stefan Ilić, Marko Ilić, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Стефан Илић је био најбољи играч ФК Алтина на утакмици одржаној 22. јануара 2017. године у балону Алтина

 

2005. годиште

 

Петровић Стефан (Алтина 1)

Пентијев Сергеј (Институт)

Стојковић Лука (Фламенго)

Раденковић Ђорђе (Олимпик 2)

Сандић Стефан (КМФ Мунгоси)

Деврња Андрија (Олимпик 1)

Жугић Марко (Интернационал)

Лекић Филип (Фер Плеј 06)

 

2006. годиште

 

Антић Веселин (Олимпик 3)

Бајрамовић Елдин (Фер Плеј 06 1 07)

Лазић Петар (Олимпик 2)

Лалевић Михајло (Гога 68)

Антонијевић Никола (Олимпик 4)

Павлица Марко (Лола)

Милошевић Борис (Олимпик 1)

Тричковић Младен (Витез)

Николић Андреј (Фламенго)

Перазић Данило (Институт)

Станковић Лука (Имтернационал)

Грујић Стефан (Алтина 2)

Гаврић Урош (Алтина 1)

Димитријевић Павле (Фер Плеј 06)

 

Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Олимпик 1 – КМФ Мунгоси

 

 

2007. годиште

 

Простран Матија (Олимпик 3)

Ристић Александар (Витез 08)

Вујичић Симон (Олимпик 2)

Ђокић Дамјан (Олимпик 2)

Канди Шоп (Олимпик 1)

Живковић Андрија (Алтина 1)

Пешић Милош (Мала Барса 06)

Крамер Огљен (Фламенго)

 

2008. годиште

 

Трач Јован (Алтина 2)

Мрваљевић Марко (Фер Плеј 06 2)

Јевтић Михаило (Фер Плеј 06 1)

Вучић Уна (Шарић)

Инијчић Сретен (Мала Барса)

Бајић Никола (Фламенго)

 

2009. годиште

 

Илић Стефан (Алтина 1)

Лучић Матеја (Фер Плеј 06 1)

Миросављевић Лазар (Фламенго)

Павловић Душан (Фер Плеј 06 2)

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *