Igrač utakmice Altina-Flamengo, Ivan Trač, 2006 godište

Најбољи играчи надокнаде 7. кола II квартала лиге „Драган Манце“

Лига „Драган Манце“ нема превасходно такмичарски карактер, па стога извештај неће садржавати резултате одиграних утакмица. Међутим, у овој лиги се награђују труд, залагање и спортска борба, па на завршетку сваке утакмице по један играч из сваке екипе добија медаљу „Играч утакмице“.

 

 

Такође, саставни део овог извештаја ће бити и видео-снимци и фотографије са утакмица, и то је део где позивамо родитеље малих фудбалера да нам помогну. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

 

Списак добитника медаље „Играч утакмице“ за надокнаду 7. кола II квартала:

 

 

2002. годиште

 

Пуљешевић Александар (Инститит)

Кромпић Лазар (Бања)

 

 

Надокнада 7. кола II квартала, Фер плеј 06 – Макс Спорт, 2003. годиште, 17.01.2016:

 

 

 

2003. годиште

 

Јовановић Михајло (Алтина 2)

Димитријевић Лука (Олимпик 1)

Трајковић Филип (Бања)

Станковић Душан (Олимпик 2)

Лозановић Немања (БСК Борча)

Миаиловић Алекса (Раднички НБ)

Азарић марко (Алтина 1)

Тишма Давид (Макс Спорт)

Марин Лазар (Фер Плеј 06)

Стошић Александар (Тријумф)

Ђуровић Наталија (ЖФК Слога Земун)

Пражић Вељко (Мунгоси)

Костић Алекса (Балон Деор)

 

 

2004. годиште

 

Грачанич Реља (Олимпик 1)

Чукић Вељко (Фер Плеј 06)

Ралић Данило (Олимпик 2)

Радивојевић Милош (Милутинац)

Самарџић Страхиња (БСК Борча 1)

Божовић Огњен (Раднички НБ 1)

Емини Елвис (БСК Борча 2)

Маринковић Лука (Раднички НБ 2)

Савић Огњен (Мика Антић)

Дардић Андреј (Тријумф)

Дробњак Димитрије (Мика Антић)

Стојковић Вук (Форза)

Никчевић Иван (Мунгоси)

Пилчевић Драго (Фламенго)

 

 

dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance, Fair Play 06, Maks Sport
Фер Плеј 06 – Макс Спорт, 2003. годиште, 17. јануар 2016.

 

2005. годиште

 

Јанковић Вук (Олимпик 1)

Милосављевић Милан (Доминус 1)

Миросављевић Огњен (Олимпик 2)

Гомбаб Матеја (Доминус 2)

Ђурђевић Јован (Алтина 1)

Манојловић Илија (БСК Батајница 1)

Вукојевић Марко (Алтина 3)

Ковачевић Михаило (БСК Батајница 2)

Ђорђевић Душан (БСК Борча)

Рашковић Никола (Форца)

Андрић Милица (Фламенго)

Кецман Лука (Алтина 2)

Радуловић Ђорђе (Стар)

Бастаја Стефан (Фер Плеј 06)

 

 

2006. годиште

 

Антонијевић Никола (Олимпик 1)

Влајић Алекса (Форза)

Шијаковић Дејан (БСК Батајница 1)

Гаврић Урош (Алтина 2)

Крушчић Лазар (БСК Батајница 2)

Цветановић Матеја (Алтина 3)

Жарковић Урош (Алтина 1 07)

Јузбашић Немања (БСК Борча)

Миротић Лазар (Фламенго)

Трач Иван (Алтина 1)

Стојчиновић Страхиња (Мала Барса)

Лекић Филип (Фер Плеј 06)

 

 

2007. годиште

 

Недељковић Василије (Алтина 2)

Рудић Немања (Доминус)

Живковић Миодраг (Фламенго)

Венчевић Вељко (Фер Плеј 06)

Ранковић Коста (Стар)

Чорак Павле (Форца)

 

 

2008. годиште

 

Милошевић Филип (Алтина 1)

Јелисавац Дамјан (Фер Плеј 06)

Стојановић Филип (Алтина 2)

Николић Стефан (Петлић Београд)

Шарић Ђорђе (Мала барса)

Јевтић Михајло (Фер Плеј 06)

Рајковић Новак (Стар)

Божић Петар (Форца)

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *