Dečja fudbalska liga Dragan Mance, balon za fudbal Altina

Најбољи играчи надокнаде 7. кола III квартала лиге „Драган Манце“

Лига „Драган Манце“ нема превасходно такмичарски карактер, па стога извештај неће садржавати резултате одиграних утакмица. Међутим, у овој лиги се награђују труд, залагање и спортска борба, па на завршетку сваке утакмице по један играч из сваке екипе добија медаљу „Играч утакмице“.

 

 

Такође, саставни део овог извештаја ће бити и видео-снимци и фотографије са утакмица, и то је део где позивамо родитеље малих фудбалера да нам помогну. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

 

Списак добитника медаље „Играч утакмице“ за надокнаду 7. кола III квартала:

 

2002. годиште

 

Стегњајић Алекса (Алтина 1 03)

Кромпић Лазар (Бања)

 

 

2003. годиште

 

 

Штулић Андрија (Олимпик 2)

Џодан Никола (Алтина 2)

Димитријевић Лука (Олимпик 1)

Халас Марко (Мика Антић 02)

Дракула Никола (Лола)

Луковац Марко (Институт 1)

Глишић Јован (Институт 2)

Ђурашиновић Ђорђе (Мунгоси)

Недељковић Матеја (Тријумф)

Рацковић Сима (Змај 02)

Крајишник Ненад (Витез)

 

 

2004. годиште

 

 

Лекић Матеја (Мика Антић)

Јововић Борислав (Лола)

Радојковић Петар (Мунгоси)

Гогић Лазар (Фер Плеј 06)

Ђурић Страхиња (Тријумф)

Пузовић Лука (Олимпик 1)

Филиповић Лука (Олимпик 2)

Васиљевић Урош (Алтина)

Девић Никола (Витез)

Јанковић Вук (Олимпик 1 05)

Момчиловић Никола (БСК Борча 1)

Ралић Лука (БСК Борча 2)

Радивојевић Милош (Милутинац)

Вујичић Коста (Фламенго)

Ивановић Страхиња (Балон Деор)

 

 

2005. годиште

 

 

Ћеранић Андрија (Витез)

Деврња Андрија (Олимпик 2)

Мелезовић Лазар (Змај)

Веселиновић Даниел (Алтина 3)

Крамер Вук (Фламенго)

Поповић Андрија (Алтина 1)

Златановић Андреј (Институт 1)

Михајловић Катарина (Доминус 1)

Добрашиновић Стефан (Доминус 2)

Грујичић Марко (Институт 1 06)

Ђукић Немања (Стар)

Бабић Алекса (Фер Плеј 06)

 

 

 

2006. годиште

 

 

Станишић Душан (Милутинац)

Петровић Никола (Олимпик)

Бјелић Филип (Институт 2)

Јездић Веселин (БСК Борча)

Гавовић Данило (Алтина 2)

Лекић Филип (Фер Плеј 06)

Подовац Никола (Мала Барса)

Вучинић Урош (Лола)

Ђорђевић Павле (ИМТ)

Илић Лука (Фламенго)

 

 

2007. годиште

 

Кујунџић Маша  (Милутинац 1)

Жарковић Урош (Алтина 1)

Радовић Марко (Милутинац 2)

Пешић Василије (Алтина 2)

Стевановић Михаило (Стар)

Ристић Душан (Институт)

Ковачевић Лазар (Доминус)

Гавриловић Марко (Лола)

Вучићевић Влада (Петлић Београд)

Венчевић Вељко (Фер Плеј 06)

Мандић Андрија (ИМТ)

Малешев Маја (Фламенго)

 

 

2008. годиште

 

Чугаљ Андреј (Алтина 1)

Алексић Душан (Стар)

Пипер данило (Институт)

Бојевић Никола (Мала Барса)

Кузмановић Василије (Фер Плеј 06)

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *