Најбољи играчи заосталих утакмица 7. кола II квартала лиге „Драган Манце“

Лига „Драган Манце“ нема превасходно такмичарски карактер, па стога извештај неће садржавати резултате одиграних утакмица. Међутим, у овој лиги се награђују труд, залагање и спортска борба, па на завршетку сваке утакмице по један играч из сваке екипе добија медаљу „Играч утакмице“.

 

 

Такође, саставни део овог извештаја ће бити и видео-снимци и фотографије са утакмица, и то је део где позивамо родитеље малих фудбалера да нам помогну. Будући да редакција сајта Мали играчи није у могућности да сама покрије све утакмице које се одигравају, позивамо вас да фотографије и видео-снимке утакмица на којима су играла ваша деца пошаљете на адресу redakcija@maliigraci.rs, а ми ћемо их објавити у оквиру недељног извештаја.

 

 

Списак добитника медаље „Играч утакмице“ за заостале утакмице 7. кола II квартала:

 

 

2002. годиште

 

Пантић Немања (Институт)

Максимовић Вељко (Змај)

Опачић Милош (Фер Плеј 06)

 

 

 

2003. годиште

 

Крунић Мирко (Алтина 2)

Брборић Владан (Фер Плеј 06)

Ристић Тодор (Петлић Смедерево)

Антић Александар (Раднички НБ)

Стојковић Матеја (Петлић Смедерево)

Крначки Бранко (БСК Борча)

Јовић Никола (Институт 2)

Тодоровић Милка (ЖФК СлогаЗемун)

Пешић Данило (Институт 1)

Ранчугај Тина (ЖФК Слога Земун)

Ралић Алекса (Мунгоси)

Бојковски Лука (Алтина 1)

Крајишник Ненад (Витез)

Ширкић Стефан (Бања)

 

 

 

2004. годиште

 

Спасојевић Михаило (Раднички НБ 1)

Новић Данијел (БСК Батајница 1)

Грозданић Андреј (Раднички НБ 2)

Доспинић Немања (БСК Батајница 2)

Јанковић Бошко (Петлић Смедерево)

Пурковић Страхиња (БСК Борча 1)

Антонијевић Лука (Петлић Смедерево)

Карић Немања (БСК Борча 2)

Коматовић Ђорђе (Мунгоси)

Васовић Никола (Милутинац)

Вујичић Коста (Фламенго)

Павловски Милутин (Витез)

Ступар Михајло (Сава Солдатовић)

 

 

 

2005. годиште

 

Марић Немања (Петлић Смедерево)

Рађеновић Милан (БСК Батајница 1)

Матић Борис (Петлић Смедерево)

Шикилић Петар (БСК Батајница 2)

Момиров Вељко (Институт 1)

Шуша Вук (Змај)

Јевтић Милан (Фламенго)

Шпица Лука (Витез)

Фијала Урош (Стар)

Вукашиновић Никола (Доминус)

Фундук Михајло (Сава Солдатовић)

 

 

2006. годиште

 

Оларевић Никола (Петлић Смедерево)

Томић Лука (БСК Батајница 2)

Милојевић Страхиња (Петлић Смедерево)

Динић Борис (Милутинац)

Растовац Петар (БСК Борча)

Ђорђевић Александар (БСК Батајница 1)

Тадић Милан (Алтина 1)

Растовац Зоран (Милутинац 05)

Павлица Никола (Алтина 3)

Тасевски Ненад (Фламенго)

Грујић Стефан (Алтина 2)

Маљковић Сергеј (Институт 2)

Марковић Нина (Фер Плеј 06)

Марковић Анђела (Фер Плеј 06)

Раденковић Петар (Мала Барса)

Абдурахмановић Бајчета (Форца)

 

 

2007. годиште

 

Соларевић Стефан (Милутинац 1)

Видић Урош (Алтина 1)

Симић Павле (Милутинац 2)

Ђукић Лазар (Алтина 2)

Божовић Марко (Стар)

Вила Никола (Петлић Београд)

Миловановић Стефан (Институт)

Ђукелић Вук (Фламенго)

Данчуло Дамјановић (ИМТ)

Младеновић Михајло (Форца)

 

 

2008. годиште

 

Крзнарић Јакша (Алтина 2)

Шекуларац Душан (Фер Плеј 06)

Симић Алекса (Алтина 1)

Момиров Павле (Институт)

Станимировић Душан (Стар)

Јовановић Бранислав (Петлић Београд)

Живковић Петар (Мала Барса)

Мандарић Стефан (Форца)

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *