Dečja fudbalska liga Dragan Mance, balon za fudbal Altina

Распоред надокнаде утакмица 7. кола Трећег квартала лиге Драган Манце

12-13. март

 

Погледајте и списак најбољих играча утакмица 7. кола, као и видео-снимке, и позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2002. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Фер Плеј 06 2 – Бања Субота, 14:40 ФК Алтина

 

 

2003. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Алтина 2 – Олимпик Београд 2 Субота, 10:40 ФК Алтина
Мика Антић (02) – Олимпик Беог 2 Субота, 11:20 ФК Алтина
Лола – Институт 1  Субота, 12:40 ФК Алтина
Мунгоси – Институт 2 Субота, 13:20 ФК Алтина
Тријумф – Алтина 1 Недеља, 17:20 ФК Алтина
Змај (02) – Витез Недеља, 08:00 ФК Алтина

 

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Лола – Мика Антић Субота, 12:00 ФК Алтина
Мунгоси – Фер Плеј 06 2 Субота, 14:00 ФК  Алтина
Тријумф – Олимпик Београд 1 Субота, 15:20 ФК Алтина
Алтина – Олимпик Београд 2 Субота, 16:00 ФК Алтина
Витез – Олимпик Београд 1 (05) Недеља, 08:40 ФК Алтина
БСК Борча 1 – Фер Плеј 06 1 Недеља, 10:00 ФК Алтина
БСК Борча – Милутинац Недеља, 10:40 ФК Алтина
Фламенго – Балон Деор Недеља, 12:40 ФК Алтина

 

Алтина 2 – Олимпик 2, 2005. годиште, 6. март 2016.

 

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Место
Витез – Олимпик Београд 2 Недеља, 09:20 ФК Алтина
Змај – Алтина 3 Недеља, 11:20 ФК Алтина
Фламенго – Алтина 1 Недеља, 12:00 ФК  Алтина
Институт 1 – Доминус 1 Недеља, 13:20 ФК Алтина
Доминус 2 – Институт 1 (06) Недеља, 14:00 ФК Алтина
Стар – Фер Плеј 06 Субота, 16:00 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште

Екипе

Време Мeсто
Олимпик Београд – Милутинац Субота, 10:00 ФК Алтина
Институт 2 – БСК Борча Недеља, 14:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – Алтина 2 Недеља, 15:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Шарић Недеља, 16:00 ФК Алтина
Мала Барса – Лола Недеља, 11:00 ГЕМ 8
ИМТ – Фламенго Недеља, 14:20 ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште

Екипе

Време Место
Милутинац 1  – Алтина 1 Субота, 08:40 ФК Алтина
Милутинац 2 – Алтина 2 Субота, 09:20  ФК Алтина
Стар – Институт Субота, 16:40 ГЕМ 8
Доминус – Лола Недеља, 11:40 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 – Петлић Београд Недеља, 13:00 ГЕМ 8
ИМТ – Фламенго Недеља, 14:20 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Шарић Недеља, 16:40 ФК Алтина
Стар – Институт Субота, 17:20 ГЕМ 8
Мала Барса – Фер Плеј 06 Недеља, 12:20 ГЕМ 8

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *