Ole, Altina 2003, Balon Altina, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Распоред утакмица 1. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге, некомплетног

11-12. новембар 2017.

Други квартал се игра у балону ФК Алтина у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону ГЕМ8, Зеленгорска 2б на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
КМФ Мунгоси – Институт Субота, 11:40 ФК Алтина
Алтина – Фер Плеј 06 2 Субота, 13:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Змај (04) Недеља, 10:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Кампионе Недеља, 10:40 ФК Алтина
Бања – Фер Плеј 06 1 Недеља, 17:20 ФК Алтина

 

Детаљније Распоред утакмица 1. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге, некомплетног

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
КМФ Мунгоси – Алтина 2 Субота, 12:20 ФК Алтина
Феникс – Фламенго Субота, 15:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Кампионе Недеља, 11:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 1 Недеља, 12:00 ФК Алтина

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Алтина 2 – ИМТ Субота, 10:20 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Алтина 1 Субота, 13:00 ФК  Алтина
Феникс – Наша Крила Субота, 14:20 ФК Алтина
Фламенго – Фер Плеј 06 Субота, 16:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Шарић Недеља, 08:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Хеттрик Недеља, 09:20 ФК Алтина

 

 

 

2008. годиште

Eкипе

Време Место
Шарић – Институт Субота, 09:40  ФК Алтина
Фламенго – Балон Д’ор Субота,15:40  ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 1 Недеља,12:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 2 Недеља, 13:20 ФК Алтина
Бања – Оле (09) Недеља, 16:40 ФК Алтина
Стар – Фер Плеј 06 1 Субота, 11:00 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 2 – Лола Субота, 13:40 ГЕМ 8
Мала Барса – Сава Солдатовић Субота, 15:00 ГЕМ 8

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Институт – Алтина 2 Субота, 11:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 1 Недеља, 14:00 ФК Алтина
Шарић – Петлић Смедерево Недеља, 14:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – Лола Субота, 14:20 ГЕМ 8

 

 

 

2010. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Бања Недеља, 15:20 ФК Алтина
Оле – Алтина 2 Недеља, 16:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Стар Субота, 11:40 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 2 – Фламенго Субота, 12:20 ГЕМ 8
Таурунум – Лола Субота, 13:00 ГЕМ 8

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *