Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Распоред утакмица 1. кола II квартала лиге Драган Манце, некомплетног

(Убудуће Јуниор Фер Плеј лига)

5-6. новембар

Од викенда 5-6. новембра почиње 2. и 3. квартал (Зимски) дечије фудбалске лиге Драган Манце (Убудуће Јуниор Фер Плеј лига).

2. и 3. квартал се игра у балону ФК Алтина у балону ФК Алтина, у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону Рестарт 2 у Булевару Михајла Пупина 10м на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

 

 

Локација балона Алтина

 


Прикажи већу мапу

 

Локација балона Restart 2

 


Прикажи већу мапу

 

Погледајте списак најбољих играча 7. кола, који су за свој добар наступ добили „Ђак“ ваучере.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

Dečja fudbalska liga Dragan Mance

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Милутинац – Фер Плеј 06 Субота, 08:00 ФК Алтина
Фламенго – Витез одложена
КМФ Мунгоси 1 – ЖФК Слога одложена
КМФ Мунгоси 2 – Лола одложена
Институт – Тријумф одложена

 

Детаљније Распоред утакмица 1. кола II квартала лиге Драган Манце, некомплетног

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Змај – Олимпик 2 Субота, 08:40 ФК Алтина
Олимпик 1 – Фер Плеј 06 Субота, 09:20 ФК Алтина
Милутинац – Форца Субота, 17:20 ФК Алтина
Алтина 1 – КМФ Мунгоси одложена
Алтина 2 – Интернационал одложена
Институт – Тријумф одложена
Бања – Витез одложена
Фламенго – Наша Крила одложена

 

 

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик 3 – Гога 68 Субота, 11:20 ФК Алтина
Олимпик 4 – Алтина 3 Субота, 12:00 ФК  Алтина
Олимпик 1 – Олимпик 2 Субота, 12:40 ФК Алтина
ТЦ Јунајтед 1 – Алтина 1  Субота, 13:20 ФК Алтина
ТЦ Јунајтед 2 – Алтина 2 Субота,14:00 ФК Алтина
Лола – Мала Барса Недеља,12:40 Рестарт 2
Фер Плеј 06 1 – Интернационал одложена
Оле – Фламенго одложена
Институт – Тријумф одложена
Петлић – Фер Плеј 06 2 одложена

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Место
Олимпик 3 – Милутинац 2 Субота, 10:00  ФК Алтина
Олимпик 1 – Олимпик 2 Субота, 10:40  ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Алтина 1 Недеља, 11:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 – Алтина 2 Недеља, 12:20 ФК Алтина
Стар – Хеттрик Недеља, 10:40 Рестарт 2
Лола – Петлић Недеља, 12:00 Рестарт 2
Фламенго – Милутинац 1 одложена
Оле – Институт одложена
Тријумф – Бања одложена

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – ИМТ Субота, 16:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Наша Крила Субота, 16:40 ФК Алтина
Шарић – Фер Плеј 06 1 Недеља, 11:00 ФК Алтина
Стар – Фер Плеј 06 2 Недеља, 10:00 Рестарт 2
Мала Барса – Петлић Недеља, 13:20 Рестарт 2
Фламенго – Оле одложена
Институт – Витез одложена

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Оле1 Субота, 14:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Оле 2 Субота, 15:20 ФК Алтина
Хеттрик – Лола Недеља, 11:20 Рестарт 2
Петлић – Фер Плеј 06 Недеља, 14:00 Рестарт 2
Фламенго – Сава Солдатовић одложена

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *