Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Распоред утакмица 1. кола III квартала лиге Драган Манце, некомплетног

(Убудуће Јуниор Фер Плеј лига)

21-22. јануар

Од викенда 21-22. јануара почиње 3. квартал (Зимски) дечије фудбалске лиге Драган Манце (Убудуће Јуниор Фер Плеј лига).

3. квартал се игра у балону ФК Алтина у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону ГЕМ8.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

 

 

 

Погледајте списак најбољих играча надокнаде 7. кола, који су за свој добар наступ добили медаље.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Лола – Витез Субота, 13:00 ФК Алтина
Змај – Фер Плеј 06 2 Недеља, 10:00 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 2 – Фламенго Недеља, 12:40 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 1 – Фер Плеј 06 1 Недеља, 13:20 ФК Алтина

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Алтина 1 – Институт Субота, 16:20 ФК Алтина
Олимпик 2 – Фламенго Недеља, 11:20 ФК Алтина
Олимпик 1 – КМФ Мунгоси Недеља, 12:00 ФК Алтина
Интернационал – Фер Плеј 06 Недеља, 14:00 ФК Алтина

 

 

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик 3  – Фер Плеј 06 1 (07) Субота, 11:00 ФК Алтина
Олимпик 2 – Гога 68 Субота, 11:40 ФК Алтина
Олимпик 4 – Лола Субота, 12:20 ФК Алтина
Олимпик 1 – Витез Субота, 13:40 ФК Алтина
Фламенго – Институт Недеља, 10:40 ФК Алтина
Интернационал – Алтина 2 Недеља, 14:40 ФК Алтина
Алтина 1 – Фер Плеј 06 Недеља, 15:20 ФК Алтина

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Место
Олимпик 3 – Витез (08) Субота, 14:20  ФК Алтина
Олимпик 2 – Алтина 2 Субота, 15:00  ФК Алтина
Олимпик 1 – Алтина 1 Субота, 15:40 ФК Алтина
Лола – Институт Субота, 15:20 ГЕМ 8
Мала Барса (06) – Фламенго Недеља, 14:00 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – Фер Плеј 06 2 Недеља, 16:00 ФК Алтина
Шарић – Фер Плеј 06 1 Недеља, 17:20 ФК Алтина
Институт – ИМТ Субота, 14:00 ГЕМ 8
Фламенго – Мала Барса Недеља, 14:40 ГЕМ 8

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Фер Плеј 06 1 Недеља, 16:40 ФК Алтина
Институт – Лола Субота, 14:40 ГЕМ 8
Фламенго – Сава Соолдатовић Недеља, 15:20 ГЕМ 8

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *