dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance, Fair Play 06, Maks Sport

Распоред утакмица 1. кола Трећег квартала лиге Драган Манце

23-24. јануар

 

Погледајте и списак најбољих играча надокнаде утакмица 7. кола, као и видео-снимке, и позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2002. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Бања – Олимпик Београд 1 (03) Субота, 08:40 ФК Алтина
Змај – Алтина 1 (03) Субота, 10:00 ФК Алтина
Мика Антић – Институт Недеља, 12:00 ФК Алтина

 

 

2003. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Бања – Фер Плеј 06 Субота, 08:00 ФК Алтина
Олимпик Београд 2  – Доминус Субота, 09:20 ФК Алтина
Оле 1 (02) – Петлић Смедерево Субота, 16:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Оле 2 Субота, 17:20 ФК Алтина
Мунгоси – Витез Недеља, 10:40 ФК Алтина
БСК Борча – Институт 1 Недеља, 12:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Макс Спорт Недеља, 16:00 ФК Алтина
ЖФК Слога Земун – Раднички НБ Недеља, 14:40 ГЕМ 8
Балон Деор – Институт 2 Недеља, 15:20 ГЕМ 8

 

Препоручујемо користан текст за све родитеље спортиста – „10 савета за родитеље спортиста“

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик Београд 2 – Змај (05) Субота, 10:40 ФК Алтина
Олимпик Београд 1 – Форца Субота, 11:20 ФК  Алтина
Петлић Смедерево-Раднички НБ 1 Субота, 15:20 ФК Алтина
Петлић Снедерево-Раднички НБ 2 Субота, 16:00 ФК Алтина
Фламенго – Алтина Недеља, 08:00 ФК Алтина
Витез – БСК Батајница 1 (05) Недеља, 09:20 ФК Алтина
Мика Антић – Мунгоси Недеља, 11:20 ФК Алтина
БСК Батајница 1 – БСК Борча 1 Недеља, 16:40 ФК Алтина
БСК Батајница 2 – БСК Борча 2 Недеља, 17:20 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – Милутинац Недеља, 14:00 ГЕМ 8

 

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Место
Олимпик Београд 1 – Форца Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик Беог 2 – Петлић Смедере Субота, 12:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – БСК Борча Субота, 13:20 ФК  Алтина
Фламенго – БСК Батајница 2 Недеља, 08:40 ФК Алтина
Витез – Олимпик Београд (06) Недеља, 10:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Институт 1 Недеља, 13:20 ФК Алтина
Доминус 1 – Алтина 2 Недеља, 14:40 ФК Алтина
Стар – Милутинац Субота, 15:00 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште

Екипе

Време Мeсто
Петлић Смедерево – Фер Плеј 06 Субота, 14:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – БСК Борча Субота, 14:40 ФК Алтина
Институт 1 – Алтина 1 Недеља, 14:00 ФК Алтина
Доминус 2 (05) – Алтина 2 Недеља, 15:20 ФК Алтина
Милутинац – Институт 2 Субота, 13:00 ГЕМ 8
Фламенго – Форца Недеља, 10:00 ГЕМ 8
Мала Барса – Шарић Недеља, 13:20 ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште

Екипе

Време Место
Милутинац 1 – Институт Субота, 13:40 ГЕМ 8
ИМТ – Милутинац 2 Субота, 14:20 ГЕМ 8
Стар – Фер Плеј 06 Субота, 15:40 ГЕМ 8
Форца – Фламенго Недеља, 10:40 ГЕМ 8
Петлић – Доминус Недеља, 12:00 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Стар – Фер Плеј 06 2 Субота, 16:20 ГЕМ 8
Форца – Фер Плеј 06 1 Недеља, 11:20 ГЕМ 8
Мала Барса – Петлић Недеља, 12:40 ГЕМ 8

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *