Dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance, fudbal za decu

Распоред утакмица 1. некомплетног кола III квартала Јуниор Фер Плеј лиге

20-21. јануар 2018.

Трећи квартал се игра у балону ФК Алтина у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону ГЕМ8, Зеленгорска 2б на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

Погледајте списак најбољих играча 7. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
ОФК Црвенка – Феникс Субота, 09:20 ФК Алтина
ОФК Црвенка – Фер Плеј 06 2 Субота, 10:00 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Кампионе Недеља, 11:20 ФК Алтина

 

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Фламенго – ОФК Црвенка Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик 1 – ОФК Црвенка Субота, 12:40 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Фер Плеј 06 Недеља, 12:00 ФК Алтина
Олимпик 2 – Фер Плеј 06 1 (07) Недеља, 14:00 ФК Алтина

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Феникс – Студентски Град Субота, 08:40 ФК Алтина
ИМТ – Земун Субота, 10:40 ФК  Алтина
Олимпик 1 – Фламенго Субота, 13:20 ФК Алтина
Олимпик 2 – Шарић Субота, 14:00 ФК Алтина
Кампионе – Наша Крила Недеља, 10:40 ФК Алтина
Петлић БГ – КМФ Мунгоси Недеља, 12:40 ФК Алтина

 

 

 

2008. годиште

Eкипе

Време Место
Фламенго – Олимпик 2 Субота, 14:40  ФК Алтина
Шарић – Олимпик 1 Субота, 15:20  ФК Алтина
Петлић БГ – Шарић (09) Недеља, 13:20 ФК Алтина
Стар – Фер Плеј 06 Субота, 11:40 ГЕМ 8

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Олимпик – Земун (08) Субота, 11:20 ФК Алтина
Петлић БГ – Фер Плеј 06 1 Недеља, 11:40 ГЕМ 8
Лола – Сава Солдатовић Недеља, 12:20 ГЕМ 8

 

 

 

2010. годиште

Екипе

Време Место
Оле 1 – Алтина 1 Недеља, 14:40 ФК Алтина
Оле 2 – Алтина 2 Недеља, 15:20 ФК Алтина
Стар – Фер Плеј 06 2 Субота, 11:00 ГЕМ 8
Фламенго – Фер ПЛеј 06 1 Субота, 12:20 ГЕМ 8
Таурунум – Петлић БГ Недеља, 11:00 ГЕМ 8

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *