Balon GEM 8, dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance

Распоред утакмица 2. кола Другог квартала лиге Драган Манце

14-15. новембар

 

 

2002. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Змај – Мика Антић Недеља, 08:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – Шарић одложена
Институт – Раднички НБ одложена

 

 

2003. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик Београд 1 – Алтина 1 Субота, 08:40 ФК Алтина
Олимпик Београд 2  – Алтина 2 Субота, 09:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Фер Плеј 06 Субота, 15:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Мунгоси Субота, 16:00 ФК Алтина
Тријумф – Лола Недеља, 09:20 ФК Алтина
Витез – Балон Деор Недеља, 16:00 ФК Алтина
Институт – Слога Раднички одложена
Раднички НБ – Макс Спорт одложена

 

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик Беог 1 – БСК Батајница 1 Субота, 10:40 ФК Алтина
Олимпик Беог 2 – БСК Батајница 2 Субота, 11:20 ФК  Алтина
Петлић Смедеревo – Мунгоси Субота, 16:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина Субота, 17:20 ФК Алтина
Тријумф – Лола Недеља, 10:00 ФК Алтина
Фламенго – Форза Недеља, 11:20 ФК Алтина
Витез – Фер Плеј 06 Недеља, 16:40 ФК Алтина
Институт – Наша Крила одложена
Раднички НБ слободан

 

 

Balon GEM 8, dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance
Балон ГЕМ 8

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Место
Алтина 3 – Милутинац Субота, 08:00 ФК Алтина
Олимпик Београд 2 – Форза Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик Бео 1 – Петлић Смедеревo Субота, 12:40 ФК Алтина
Стар – Змај Недеља, 08:00 ФК Алтина
Фламенго – Лола Недеља, 10:40 ФК Алтина
БСК Батајница 1 – Институт 1 Недеља, 14:40 ФК Алтина
БСК Батајница 2 – Институт 2 Недеља, 15:20 ФК Алтина
Витез – Алтина 2 Недеља, 17:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 1 Субота, 13:20 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – Раднички НБ Недеља, 14:40 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште

Екипе

Време Мeсто
Олимпик Београд – Алтина 1 Субота, 10:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 2 Субота, 14:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – БСК Батајница Субота, 14:40 ФК Алтина
Алтина 3 – Институт Недеља, 13:20 ФК Алтина
Лола – Фер Плеј 06 Субота, 17:40 ГЕМ 8
Наша Крила – Сава Солдатовић одложена
Мала Барса – Милутинац Недеља, 12:00 ГЕМ 8
Фламенго – Форза Недеља, 14:00 ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште

Екипе

Време Место
Петлић Београд – Алтина 2 Недеља, 12:40 ФК Алтина
Институт – Алтина 1 Недеља, 14:00 ФК Алтина
ИМТ – Лола Субота, 17:00 ГЕМ 8
Стар – Милутинац 2 Субота, 15:00 ГЕМ 8
Ланоса – Милутинац 1 Субота, 15:40 ГЕМ 8
Фламенго – Форза Недеља, 13:20 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 – Сава Солдатовић Недеља, 15:20 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Фер Плеј 06 Недеља, 12:00 ФК Алтина
Ланоса – Стар Субота, 16:20 ГЕМ 8
Форза – Мала барса Недеља, 12:40 ГЕМ 8
Алтина 2 слободна
Доминус слободан

 

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *