Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Распоред утакмица 2. кола III квартала Јуниор Фер Плеј лиге

27-28. јануар 2018.

Трећи квартал се игра у балону ФК Алтина у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону ГЕМ8, Зеленгорска 2б на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

Погледајте списак најбољих играча 1. кола III квартала Јуниор Фер Плеј лиге.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2005. годиште
Eкипе Време Мeсто
ОФК Црвенка – Бања Субота, 10:00 ФК Алтина
ОФК Црвенка – Петлић Смедерево Субота, 10:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Змај (04) Субота, 11:20 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – Црвени Орао Субота, 17:20 ФК Алтина
Алтина – КМФ Мунгоси Недеља, 12:00 ФК Алтина

 

 

2006. годиште
Eкипе Време Мeсто
Фламенго – Феникс Субота, 08:00 ФК Алтина
Олимпик 1 – Петлић Смедерево Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик 2 – Петлић Смедерево Субота, 12:40 ФК Алтина
ОФК Црвенка – Хеттрик (07) Субота, 16:00 ФК Алтина
ОФК Црвенка – Фер ПЛеј 06 2 (07) Субота, 16:40 ФК Алтина
Алтина 1 – КМФ Мунгоси Недеља, 11:20 ФК Алтина
Алтина 2 – Фер Плеј 06 1 (07) Недеља, 12:40 ФК Алтина

 

 

 

2007. годиште
Eкипе Време Мeсто
Феникс – Фламенго Субота, 08:40 ФК Алтина
Олимпик 1 – Петлић Смедерево Субота, 13:20 ФК  Алтина
Олимпик 2 – Петлић Смедерево Субота,14:00 ФК Алтина
Студентски Град – Кампионе Недеља, 08:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Земун Недеља, 09:20 ФК Алтина
ИМТ – Алтина 1 (08) Недеља, 10:00 ФК Алтина
Алтина 2 – КМФ Мунгоси Недеља, 10:40 ФК Алтина
Шарић – Петлић БГ Недеља, 16:00 ФК Алтина
Лола – Фер Плеј 06 1 (08) Субота, 14:20 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште
Eкипе Време Место
Институт – Олимпик 1 Субота, 09:20  ФК Алтина
Алтина 2 – Петлић БГ Недеља, 15:20  ФК Алтина
Наша Крила – Шарић Недеља, 16:40 ФК Алтина
Стар – Мала Барса Недеља, 11:00 ГЕМ 8

 

 

 

2009. годиште
Екипе Време Место
Олимпик 2 (08) – Петлић Смедерев Субота, 14:40 ФК Алтина
Олимпик – Петлић Смедерево Субота, 15:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Земун (08) Недеља, 08:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Фер Плеј 06 2 Недеља, 13:20 ФК Алтина
Шарић – Балон Д’ор (08) Недеља, 17:20 ФК Алтина
Лола – Фламенго (08) Субота, 13:40 ГЕМ 8
Стар – Петлић БГ Недеља, 11:40 ГЕМ 8

 

 

 

2010. годиште
Екипе Време Место
Фер Плеј 06 1 – Алтина 1 Недеља, 14:00 ФК Алтина
Сава Солдатовић – Алтина 2 Недеља, 14:40 ФК Алтина
Фламенго – Таурунум Субота, 13:00 ГЕМ 8
Петлић БГ – Стар Недеља, 12:20 ГЕМ 8

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *