Banja, Olimpik, 2002-2003. godište, Balon Altina, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Распоред утакмица 2. кола Трећег квартала лиге Драган Манце

30-31. јануар

 

Погледајте и списак најбољих играча утакмица 1. кола, као и видео-снимке, и позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2002. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Бања – Змај Субота, 09:20 ФК Алтина
Мика Антић – Макс Спорт (03) Субота, 14:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 – Институт Недеља, 17:20 ФК Алтина

 

 

2003. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Бања – Доминус Субота, 10:00 ФК Алтина
Алтина 2 – БСК Борча Субота, 10:40 ФК Алтина
Витез – Институт 1 Субота, 16:40 ФК Алтина
Олимпик Београд 1 – Алтина 1 Недеља, 12:40 ФК Алтина
Мунгоси – Олимпик Београд 2 Недеља, 13:20 ФК Алтина

 

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Форца – Фер Плеј 06 1 Субота, 08:00 ФК Алтина
Мика Антић – Милутинац Субота, 14:00 ФК  Алтина
БСК Борча 2 – Алтина Субота, 15:20 ФК Алтина
БСК Борча 1 – Витез Субота, 16:00 ФК Алтина
Наша Крила – Раднички НБ 2 Недеља, 08:00 ФК Алтина
Олимпик Београд 2 – Мунгоси Недеља, 14:40 ФК Алтина
Олимпик Београд 1 – Балон Деор Недеља, 15:20 ФК Алтина
Фламенго – ЖФК Слога Земун (03) Недеља, 16:00 ФК Алтина
Лола – Фер Плеј 06 2 Субота, 13:40 ГЕМ 8

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Место
Змај – Форца Субота, 08:40 ФК Алтина
Олимпик Беог 2 – БСК Батај 1 (06) Субота, 12:40 ФК Алтина
Олимпик Београд 1 – БСК Борча Субота, 13:20 ФК  Алтина
Витез – Институт 1 Субота, 17:20 ФК Алтина
Наша Крила – Алтина 1 Недеља, 08:40 ФК Алтина
Алтина 3 – Стар Недеља, 09:20 ФК Алтина
Фламенго – Фер Плеј 06 Недеља, 16:40 ФК Алтина
Лола – Доминус 1 Субота, 14:20 ГЕМ 8
Доминус 2 – Милутинац Субота, 15:00 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште

Екипе

Време Мeсто
Алтина 3 – БСК Борча (07) Субота, 11:20 ФК Алтина
БСК Батајница 2 – Институт 1 Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик Београд – Алтина 1 Недеља, 14:00 ФК Алтина
ИМТ – Милутинац Субота, 11:40 ГЕМ 8
Фламенго – Фер Плеј 06 Недеља, 13:00 ГЕМ 8
Институт 2 – Форца Недеља, 14:20 ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште

Екипе

Време Место
Стар – Алтина 2 Недеља, 10:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Мала Барса (06) Недеља, 12:00 ФК Алтина
Милутинац 2 – Лола Субота, 12:20 ГЕМ 8
Милутинац 1 – Лола (06) Субота, 13:00 ГЕМ 8
Фламенго – Институт Недеља, 13:40 ГЕМ 8
Форца – Петлић Београд Недеља, 15:00 ГЕМ 8
Доминус – Фер Плеј  06 2 (08) Недеља, 16:20 ГЕМ 8
ИМТ – Фер Плеј 06 1 Субота, 11:00 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – Стар Недеља, 10:40 ФК Алтина
Алтина 1 – Мала Барса Недеља, 11:20 ФК Алтина
Форца – Петлић Београд Недеља, 15:40 ГЕМ 8

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *