Dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance, fudbal za decu, Dragan Mance

Распоред утакмица 3. кола Другог квартала лиге Драган Манце

21-22. новембар

 

 

2002. годиште

Екипе

Време Мeсто
Фер Плеј 06 1 – Институт одложена
Фер Плеј 06 2 – Шарић одложена

 

 

2003. годиште

Екипе

Време Мeсто
Олимпик Београд 1 – Фер Плеј 06 1 Субота, 08:00 ФК Алтина
Олимпик Београд 2  – Раднички НБ Субота, 08:40 ФК Алтина
Мунгоси – Алтина 2 Субота, 17:20 ФК Алтина
Змај(02)  –  Витез Недеља, 08:00 ФК Алтина
Мика Антић(02) – Алтина 1 Недеља, 10:00 ФК Алтина
Бања – Тријумф Недеља, 10:40 ФК Алтина
Балон Деор – Макс Спорт Недеља, 17:20 ФК Алтина
Слога – Институт 1 одложена
Лола – Институт 2 одложена

 

 

Dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance, fudbal za decu, Dragan Mance

 

 

2004. годиште

Екипе

Време Мeсто
Олимпик Беог 1 – Раднички НБ Субота, 10:00 ФК Алтина
Олимпик Беог 2 – Форза Субота, 10:40 ФК  Алтина
Алтина – Фламенго Субота, 14:40 ФК Алтина
Мунгоси – Фер Плеј 06 2 Субота, 16:40 ФК Алтина
Мика Антић – Витез Недеља, 09:20 ФК Алтина
Тријумф – БСК Батајница 1 Недеља, 11:20 ФК Алтина
Милутинац – БСК Батајница 2 Недеља, 12:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 – Лола Недеља, 14:00 ФК Алтина
Наша Крила слободан

 

 

 

2005. годиште

Екипе

Време Место
Олимпик Београд 1 – Форза Субота, 11:20 ФК Алтина
Олимпик Београд 2 – Алтина 2 Субота, 12:00 ФК Алтина
Институт – Алтина 1 Субота, 14:00 ФК  Алтина
Алтина 3 – Фламенго Субота, 15:20 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 – Стар Субота, 16:00 ФК Алтина
Змај – Витез Недеља, 08:40 ФК Алтина
БСК Батајница 2 – Наша Крила Недеља, 12:40 ФК Алтина
БСК Батајница 1 – Милутинац Недеља, 13:20 ФК Алтина
Лола – Фер Плеј 06 1 Недеља, 12:00 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште

Екипе

Време Мeсто
Олимпик Београд – Алтина 2 Субота, 09:20 ФК Алтина
БСК Батајница 2 – Алтина 1 Субота, 12:40 ФК Алтина
Институт 1 – БСК Батајница 1 Субота, 13:20 ФК Алтина
Милутинац – Институт 2 Субота, 12:20 ГЕМ 8
Фламенго – Фер Плеј 06 1 Субота, 13:00 ГЕМ 8
Форза – Лола Недеља, 11:20 ГЕМ 8
Мала Барса – Фер Плеј 06 2 Недеља, 13:20 ГЕМ 8
Алтина 3 слободна

 

 

 

2007. годиште

Екипе

Време Место
Фер Плеј 06 1 – Алтина 1 Недеља, 14:40 ФК Алтина
Стар – Алтина 2 Недеља, 15:20 ФК Алтина
ИМТ – Милутинац 2 Субота, 11:00 ГЕМ 8
Институт – Милутинац 1 Субота, 11:40 ГЕМ 8
Фламенго – Фер Плеј 06 2 Субота, 13:40 ГЕМ 8
Петлић Београд – Форза Недеља, 10:40 ГЕМ 8
Лола – Ланоса одложена

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – Стар Недеља, 16:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Институт Недеља, 16:40 ФК Алтина
Форза – Доминус Недеља, 10:00 ГЕМ 8
Мала Барса – Фер Плеј 06 Недеља, 12:40 ГЕМ 8
Ланоса слободан

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *