Dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance, fudbal za decu

Распоред утакмица 3. кола Другог квартала лиге Драган Манце

15-16. новембар

 

 

Dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance, fudbal za decu

 

2002. годиште-некомплетно

Екипе

Време Место
Фер Плеј 06 – Алијанса Субота, 12:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Институт Субота, 14:00 ФК Алтина
Алтина 2 – Карлсдорф Недеља, 14:40 ФК Алтина

 

 

 

2003. годиште

Екипе

Време Место

Земун – Темпо

Субота, 08:40 ФК Алтина
Петлић – Алтина 2 Субота, 10:40 ФК Алтина
Алтина 1 – Доминус Субота, 11:20 ФК Алтина
Тријумф – Олимпик Субота, 12:40 ФК Алтина
Институт – Бежанија Субота, 14:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Ланоса Недеља, 08:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 – Булс Јунајтед Недеља, 17:20 ФК Алтина

 

 

 

2004. годиште

Екипе

Време Место
Фер Плеј 06 1 – Петлић Субота, 10:00 ФК Алтина
Олимпик – Тријумф Субота, 13:20 ФК Алтина
Спартак 2012 – Бежанија Субота, 15:20 ФК Алтина
Институт – Алтина 2 Субота, 16:40 ФК Алтина
Балон Деор – Алтина 1 Субота, 17:20 ФК Алтина
Витез – Прима Фортуна Недеља, 12:00 ФК Алтина
Кеј – Фер Плеј 06 2 Недеља, 12:40 ФК Алтина
Алијанса – Милутинац Недеља, 15:20 ФК Алтина
Мала Барса – Либеро Недеља, 16:00 ФК Алтина
Нови Београд – Булс Јунајтед Недеља, 16:40 ФК Алтина

 

 

 

2005. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – Темпо Субота, 09:20 ФК Алтина
Сава Солдатовић – Спартак 2012 Субота, 16:00 ФК Алтина
Прима Фортуна – Витез Недеља, 11:20 ФК Алтина
Петлић – Алтина 1 Недеља, 13:20 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 – Институт Недеља, 15:20 ГЕМ 8
Кеј – Алијанса Недеља, 14:00 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште

Екипе

Време Место
Фер Плеј 06 2 – Алтина 2 Недеља, 09:20 ФК Алтина
Стар (05) – Алтина 1 Недеља, 10:00 ФК Алтина
Прима Фортуна – Сава Солдатов Субота, 17:20 ГЕМ 8
Петлић – Мала Барса Недеља, 14:40 ГЕМ 8
Булс Јунајтед – Фер Плеј 06 1 Недеља, 15:20 ГЕМ 8
Земун – Милутинац Недеља, 16:00 ГЕМ 8
Спартак 2012 – Фер Плеј 06 1 Субота, 16:00        ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште

Екипе

Време Место
Стар – Алтина 2 Недеља, 10:40 ФК Алтина
Алтина 1 – Ј&Ј Недеља, 14:00 ФК Алтина
Спартак 2012 – Прима Фортуна Субота, 16:40 ГЕМ 8
Милутинац – Сава Солдатовић Недеља, 16:40 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 1- Фер Плеј 06 2 Недеља, 17:20 ГЕМ 8

 

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *