Balon Altina, dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance

Распоред утакмица 3. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге

25-26. новембар 2017.

Други квартал се игра у балону ФК Алтина у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону ГЕМ8, Зеленгорска 2б на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

Погледајте списак најбољих играча 2. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Кампионе – Алтина Субота, 10:40 ФК Алтина
Бања – Институт Субота, 16:40 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Петлић Смедерево Недеља, 14:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Петлић Смедерево Недеља, 14:40 ФК Алтина
Змај – Феникс Недеља, 17:20 ФК Алтина

 

Детаљније Распоред утакмица 3. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик 1 – Кампионе Субота, 11:20 ФК Алтина
Алтина 2 – Феникс Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик 2 – Фламенго Субота, 12:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 – Алтина 1 Недеља, 08:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – КМФ Мунгоси Недеља, 12:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Фер Плеј 06 1 Недеља, 13:20 ФК Алтина

 

Препоручујемо да прочитате недавни чланак на нашем блогу „Како створити суперспортисту?“ – иако је реч о тенису, верујемо да ће вам бити веома занимљив и користан!

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Алтина 1 – Шарић Субота, 08:00 ФК Алтина
Земун – Алтина 2 Субота, 08:40 ФК  Алтина
Олимпик 1 – Феникс Субота, 13:20 ФК Алтина
Фламенго – Олимпик 2 Субота, 14:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Студентски Град Субота, 17:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – ИМТ Недеља, 11:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – КМФ Мунгоси Недеља, 12:00 ФК Алтина
Кампионе – Хеттрик Недеља, 15:20 ФК Алтина
Петлић БГ – Наша Крила Недеља, 16:40 ФК Алтина
Лола – Фер Плеј 06 2 Субота, 15:00 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Eкипе

Време Место
Земун – Олимпик 1 Субота, 09:20  ФК Алтина
Алтина 2 – Олимпик 2 Субота, 10:00  ФК Алтина
Институт – Фламенго Субота, 15:20 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Шарић Недеља, 08:40 ФК Алтина
Балон Д’ор – Петлић БГ Недеља, 16:00 ФК Алтина
Лола – Стар Субота, 14:20 ГЕМ 8
Мала Барса – Сава Солдатовић Субота, 16:20 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 1 – Фер Плеј 06 2 Недеља, 16:20 ГЕМ 8

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Олимпик – Бања (08) Субота, 14:40 ФК Алтина
Институт – Бања Субота, 16:00 ФК Алтина
Шарић – Фер Плеј 06 1 Недеља, 09:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина (08) Недеља, 10:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 2 Недеља, 10:40 ФК Алтина
Петлић Бг – Фер Плеј 06 2 Недеља, 15:00 ГЕМ 8

 

 

 

2010. годиште

Екипе

Време Место
Фламенго – Таурунум Субота, 13:00 ГЕМ 8
Стар – Лола Субота, 13:40 ГЕМ 8
Мала Барса – Фер Плеј 06 1 Субота, 15:40 ГЕМ 8
Петлић БГ – Фер Плеј 06 2 Недеља, 15:40 ГЕМ 8

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *