Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Распоред утакмица 3. кола II квартала лиге Драган Манце

(Убудуће Јуниор Фер Плеј лига)

19-20. новембар

2. и 3. квартал се игра у балону ФК Алтина у балону ФК Алтина, у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону Рестарт 2 у Булевару Михајла Пупина 10м на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

 

 

Локација балона Алтина

 


Прикажи већу мапу

 

Локација балона Restart 2

 


Прикажи већу мапу

 

Погледајте списак најбољих играча 2. кола, који су за свој добар наступ добили медаље.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Змај – ЖФК Слога Субота, 08:40 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 1 – Фламенго Недеља, 15:20 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 2 – Лола Недеља, 16:00 ФК Алтина
Витез – Фер Плеј 06 Недеља, 16:40 ФК Алтина
Милутинац – Тријумф Субота, 18:20 Рестарт 2

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Алтина 2 – Змај Субота, 09:20 ФК Алтина
Олимпик 1 – Институт (04) Субота, 14:40 ФК Алтина
Институт – Олимпик 2 Субота, 15:20 ФК Алтина
Интернационал – Алтина 1 Недеља, 08:00 ФК Алтина
Форза – Петлић Смедерево Недеља, 11:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Гога 68 Недеља, 12:00 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Фламенго Недеља, 14:40 ФК Алтина
Бања – Фер Плеј 06 Субота, 14:20 Рестарт 2
Милутинац – Тријумф Субота, 17:40 Рестарт 2

 

 

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик 4 – Фер Плеј 06 2 (07) Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик 3 – Институт (07) Субота, 12:40 ФК  Алтина
Олимпик 1 – Институт Субота, 13:20 ФК Алтина
Фер ПЛеј 06 – Олимпик 2  Субота, 14:00 ФК Алтина
Алтина 2 – Сава Солдатовић Субота, 17:20 ФК Алтина
Интернационал – Алтина 1 Недеља, 08:40 ФК Алтина
Петлић БГ – Алтина 3 Недеља, 09:20 ФК Алтина
ТЦ Јунајтед 1 – Фламенго Недеља, 14:00 ФК Алтина
Тријумф – Милутинац Субота, 17:00 Рестарт 2
Мала Барса – Оле Недеља, 11:00 Рестарт 2
Лола – Фер Плеј 06 1 (07) Недеља, 15:20 Рестарт 2

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Место
Олимпик 3 – Милутинац 2 Субота, 10:00  ФК Алтина
Олимпик 2 – Милутинац 1 Субота, 10:40  ФК Алтина
Олимпик 1 – Фер Плеј 06 Субота, 11:20 ФК Алтина
Алтина 2 – Петлић БГ Недеља, 10:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 1 Недеља, 12:40 ФК Алтина
Петлић Смедер – ТЦ Јунајтед 2 (06) Недеља, 13:20 ФК Алтина
Стар – Бања Субота, 15:00 Рестарт 2
Тријумф – Хеттрик Субота, 16:20 Рестарт 2
Оле – Фламенго Недеља, 11:45 Рестарт 2
Лола – Шарић (08) Недеља, 14:40 Рестарт 2

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – Институт Субота, 16:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Петлић БГ Недеља, 10:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – Сава Солдатовић Субота, 13:20 Рестарт 2
ИМТ – Стар Субота, 15:40 Рестарт 2
Наша Крила – Мала Барса Недеља, 10:15 Рестарт 2
Фламенго – Оле Недеља, 12:30 Рестарт 2

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – Институт Субота, 16:40 ФК Алтина
Алтина 1 – Витез (08) Недеља, 17:20 ФК Алтина
Фламенго – Фер Плеј 06 Недеља, 13:15 Рестарт 2
Лола – Петлић БГ Недеља, 14:00 Рестарт 2

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *