Forza - Dominus, 2008. godište, Liga Dragan Mance, dečji fudbal

Распоред утакмица 4. кола Другог квартала лиге Драган Манце

28-29. новембар

 

Погледајте и списак најбољих играча 3. кола, као и видео-снимке, и позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

????  26.11.15.  13.57 h

Напомена: Дошло је до неких промена у распореду, молимо вас да проверите

 

2002. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Фер Плеј 06 1 – Шарић одложена
Фер Плеј 06 2 –  Институт одложена

 

 

2003. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Алтина 1 – Фер Плеј 06 1 Субота, 08:00 ФК Алтина
Олимпик Београд 1  – Алтина 2 Субота, 08:40 ФК Алтина
Олимпик Београд 2 – Бања Субота, 09:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Тријумф Субота, 14:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Макс Спорт Субота, 14:40 ФК Алтина
Змај(02) – Раднички НБ Недеља, 09:20 ФК Алтина
Мика Антић(02) – Мунгоси Недеља, 15:20 ФК Алтина
Витез – БСК Борча Недеља, 16:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 – Лола Субота, 16:20 ГЕМ 8
Балон Деор – Институт 1 одложена
Лола – Институт 2 одложена

 

 

Део меча Витез – Fair Play 06, 2004. годиште, 28.11.2015:

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик Беог 1 – Милутинац Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик Беог 2 – Петлић Смедерев Субота, 12:40 ФК  Алтина
Петлић Смедерево – Тријумф Субота, 13:20 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 – Витез Субота, 15:40 ГЕМ 8
Алтина – Наша Крила Недеља, 08:00 ФК Алтина
Раднички НБ – Форца Недеља, 10:00 ФК Алтина
Фламенго – Лола Недеља, 14:00 ФК Алтина
Мика Антић – Мунгоси Недеља, 14:40 ФК Алтина
БСК Батајница 1 – БСК Борча Недеља, 16:40 ФК Алтина
Доминус – Фер Плеј 06 Недеља, 13:40 ГЕМ 8
Витез – БСК Батајница 2 одложена

 

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Место
Олимпик Београд 1 – БСК Батајн 1 Субота, 10:40 ФК Алтина
Олимпик Београд 2 – БСК Батајн 2 Субота, 11:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 3 Субота, 15:20 ФК  Алтина
Петлић Смедерево – БСК Борча Субота, 16:00 ФК Алтина
Наша Крила – Змај Недеља, 08:40 ФК Алтина
Форца – Институт Недеља, 10:40 ФК Алтина
Фламенго – Алтина 1 Недеља, 13:20 ФК Алтина
Стар – Милутинац Субота, 14:20 ГЕМ 8
Лола – Доминус Недеља, 13:00 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 1 – Витез Субота, 15:00 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 2 – Алтина 2 одложена

 

 

 

2006. годиште

Екипе

Време Мeсто
Олимпик Београд – Фер Плеј 06 Субота, 10:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 1 Субота, 17:20 ФК Алтина
Институт 1 – Алтина 2 Недеља, 11:20 ФК Алтина
БСК Батајница 1 – Алтина 3 Недеља, 12:40 ФК Алтина
Милутинац – Форца Субота, 12:20 ГЕМ 8
Институт 2 – Доминус 2 Недеља, 09:40 ГЕМ 8
Мала Барса – Доминус 1 Недеља, 11:00 ГЕМ 8
Фламенго – Лола Недеља, 11:40 ГЕМ 8
Петлић Смедерево – БСК Борча Субота, 16:40 ФК Алтина

 

Forza - Dominus, 2008. godište, Liga Dragan Mance, dečji fudbal
Форца – Доминус, 2008. годиште, 22.11.2015.

 

2007. годиште

Екипе

Време Место
БСК Батајница 2(06) – Алтина 1 Недеља, 12:00 ФК Алтина
ИМТ – Милутинац 1 Субота, 11:00 ГЕМ 8
Стар – Милутинац 2 Субота, 11:40 ГЕМ 8
Форца – Фер Плеј 06 Субота, 13:40 ГЕМ 8
Институт – Доминус Недеља, 09:00 ГЕМ 8
Фламенго – Лола Недеља, 12:20 ГЕМ 8
Алтина 2 – Ланоса одложена

 

 

Атмосфера са недељне утакмице 2008. годишта Форца – Доминус:

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – Фер Плеј 06 Недеља, 17:20 ФК Алтина
Форца – Стар Субота, 13:00 ГЕМ 8
Мала Барса – Доминус Недеља, 10:20 ГЕМ 8
Алтина 1 – Ланоса одложена

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *