dečji fudbal

Распоред утакмица 4. кола Другог квартала лиге Драган Манце

22-23. новембар

 

Рoдитeљи мaлих фудбaлeрa, пoзивaмo вас дa прoчитaте тeкст „Кaкo (п)oстaти родитељ фудбалера?“, у кoјем мoжете дa прoнaђете дoстa кoрисних сaвeтa, кao и прeдивну причу у нaстaвцимa „Кaкo сaм укрao и продао једно детињство, нaкoн кoje ћeте сaсвим сигурнo другaчиje глeдaти нa бaвљeњe свог дeтeтa фудбaлoм.

 

2002. годиште-некомплетно

Екипе

Време Место
Aлтина 2 – Шарић Субота, 17:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Алијанса Недеља, 16:00 ФК Алтина

 

 

2003. годиште

Екипе

Време Место
Петлић – Темпо Субота, 09:20 ФК Алтина
Бежанија – Олимпик Београд Субота, 10:40 ФК Алтина
Тријумф – Институт Субота, 12:40 ФК Алтина
Алтина 1 – Фер Плеј 06 1 Субота, 14:00 ФК Алтина
Алтина 2 – Фер Плеј 06 2 Субота, 14:40 ФК Алтина
Земун – Доминус Недеља, 08:40 ФК Алтина
Ланоса – Булс Јунајтед Недеља, 10:40 ФК Алтина

 

 

 

2004. годиште

Екипе

Време Место
Земун – Петлић Субота, 08:40 ФК Алтина
Олимпик – Бежанија Субота, 11:20 ФК Алтина
Нови Београд – Институт Субота, 12:00 ФК Алтина
Кеј – Тријумф Субота, 13:20 ФК Алтина
Спартак 2012 – Алтина 1 Субота,16:00 ФК Алтина
Алтина 2 – Милутинац Субота,16:40 ФК Алтина
Витез – Балон Деор Недеља, 09:20 ФК Алтина
Ланоса – Булс Јунајтед Недеља, 11:20 ФК Алтина
Прима Фортуна – Либеро Недеља, 14:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Либеро Недеља, 14:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 – Алијанса Недеља, 15:20 ФК Алтина

 

 

 

2005. годиште

Екипе

Време Место
Сава Солдатовић – Темпо Субота, 10:00 ФК Алтина
Петлић – Спартак 2012 Субота, 15:20 ФК Алтина
Алтина 2 – Витез Недеља, 10:00 ФК Алтина
Прима Фортуна – Алтина 1 Недеља, 13:20 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Кеј Субота, 17:20 ГЕМ 8
Кеј – Стар Недеља, 17:40 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште

Екипе

Време Место
Булс Јунајтед – Алтина 2 Недеља, 12:00 ФК Алтина
Прима Фортуна – Алтина 1 Недеља, 12:40 ФК Алтина
Спартак 2012 – Петлић Субота, 16:40 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 2 – Мала Барса Недеља, 16:20 ГЕМ 8
Сава Солдатовић – Фер Плеј 06 1 Недеља, 17:00 ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште

Екипе

Време Место
Милутинац (06) – Алтина 1 Недеља, 16:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Милутинац Недеља, 17:20 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Прима Фортуна Субота, 15:20 ГЕМ 8
Спартак – Сава Солдатовић Субота, 16:00 ГЕМ 8
Стар – Фер Плеј 06 2 Недеља, 18:20 ГЕМ 8

 

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *