Altina 1, Petlić BG, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Распоред утакмица 4. кола II квартала лиге Драган Манце

(Убудуће Јуниор Фер Плеј лига)

26-27. новембар

2. и 3. квартал се игра у балону ФК Алтина у балону ФК Алтина, у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону Рестарт 2 у Булевару Михајла Пупина 10м на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

 

 

Локација балона Алтина

 


Прикажи већу мапу

 

Локација балона Restart 2

 


Прикажи већу мапу

 

Погледајте списак најбољих играча 3. кола, који су за свој добар наступ добили медаље.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Змај – Милутинац Субота, 08:40 ФК Алтина
Лола – Фер Плеј 06 Субота, 16:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 (03) – Фер Пл 06 2 (04) Субота, 16:40 ФК Алтина
Витез – Фламенго Недеља, 09:20 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 2 – Институт Недеља, 16:40 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 1 – ЖФК Слога Недеља, 17:20 ФК Алтина
Тријумф – Фер Плеј 06 2 (05) Недеља, 15:15 Рестарт 2

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Алтина 2 – Милутинац Субота, 09:20 ФК Алтина
Олимпик 3 – Змај  Субота, 10:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Олимпик 2 Субота, 10:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Форза Субота, 17:20 ФК Алтина
Фламенго – Интернационал Недеља, 11:20 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Институт Недеља, 16:00 ФК Алтина
Бања – Сава Солдатовић Субота, 14:30 Рестарт 2
Тријумф – Фер Плеј 06 2 (06) Недеља, 14:30 Рестарт 2

 

 

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик 2 – Лола Субота, 14:00 ФК Алтина
Олимпик 3 – Фер Плеј 06 2 (07) Субота, 14:40 ФК  Алтина
Олимпик 4 – Хеттрик (07) Субота, 15:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Фламенго  Недеља, 10:00 ФК Алтина
ТЦ Јунајтед 2 – Интернационал Недеља, 12:00 ФК Алтина
Олимпик 1 – ТЦ Јунајтед 1 Недеља, 12:40 ФК Алтина
Институт (07) – Алтина 3 Недеља, 14:40 ФК Алтина
Институт – Алтина 2 Недеља, 15:20 ФК Алтина
Тријумф – Петлић БГ Недеља, 13:45 Рестарт 2

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Место
Олимпик 1 – Алтина 2 Субота, 11:20 ФК Алтина
Олимпик 2 – Алтина 1 Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик 3 – Лола Субота, 12:40 ФК Алтина
Милутинац 1 – Мала Барса (06) Субота, 13:00 Рестарт 2
Милутинац 2 – Бања (08) Субота, 13:45 Рестарт 2
Фер Плеј 06 2 – Гаврло Принцип Субота, 16:00 Рестарт 2
Стар – Петлић БГ Недеља, 10:45 Рестарт 2
Тријумф – Фламенго Недеља, 13:00 Рестарт 2

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Наша Крила – Витез Недеља, 08:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Сава Солдатовић Недеља, 10:40 ФК Алтина
Алтина 1 – Шарић Недеља, 13:20 ФК Алтина
ИМТ – Институт Субота, 15:15 Рестарт 2
Стар – Мала Барса Недеља, 10:00 Рестарт 2
Фламенго – Петлић БГ Недеља, 12:15 Рестарт 2

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – Лола Субота, 13:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Шарић Недеља, 14:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 (08) – Фер Плеј 06 Субота, 17:00 Рестарт 2
Фламенго – Петлић БГ Недеља, 11:30 Рестарт 2

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *