Dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance, fudbal za decu, Dragan Mance

Распоред утакмица 5. кола Другог квартала лиге Драган Манце

5-6. децембар

 

Погледајте и списак најбољих играча 4. кола, као и видео-снимке, и позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2002. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Оле 2 – Фер Плеј 06 2 (03) Недеља, 11:20 ФК Алтина
Оле 1 – Мика Антић Недеља, 12:00 ФК Алтина
Змај – Шарић одложена
Институт – Фер Плеј 06 1 одложена

 

 

2003. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик Београд 1 – Институт 1 Субота, 09:20 ФК Алтина
Олимпик Београд 2  – Институт 2 Субота, 10:00 ФК Алтина
Раднички НБ – БСК Борча 1 Субота, 16:40 ФК Алтина
БСК Борча 2 – Алтина 2 Субота, 17:20 ФК Алтина
Бања – Слога Земун (девојчице) Недеља, 10:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Оле Недеља, 10:40 ФК Алтина
Макс Спорт – Мунгоси Недеља, 16:00 ФК Алтина
Лола – Фер Плеј 06 2 (04) Субота, 14:20 ГЕМ 8
Витез – Тријумф Недеља, 15:00 ГЕМ 8

 

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
БСК Борча 1 – Милутинац Субота, 08:00 ФК Алтина
БСК Борча 2 – Лола Субота, 08:40 ФК  Алтина
Олимпик Београд 2 – Алтина Субота, 12:40 ФК Алтина
Олимпик Београд 1 – Форца Субота, 13:20 ФК Алтина
Фламенго – Наша Крила Недеља, 09:20 ФК Алтина
Мика Антић – Доминус Недеља, 12:40 ФК Алтина
БСК Батајница 1 – Балон Деор Недеља, 14:40 ФК Алтина
БСК Батајница 2 – Мунгоси Недеља, 15:20 ФК Алтина
Витез – Тријумф Недеља, 15:40 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 – Оле одложена

 

Balon GEM 8, dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance
Витез – Fair Play 06, 2004. годиште, 28.11.2015.

 

2005. годиште

Eкипе

Време Место
Олимпик Београд 2 – Институт Субота, 11:20 ФК Алтина
Олимпик Београд 2 – Алтина 1 Субота, 12:00 ФК Алтина
Форза – БСК Батајница 1 Субота, 14:00 ФК  Алтина
БСК Батајница 2 – Алтина 2 Субота, 14:40 ФК Алтина
Наша Крила – Фламенго Недеља, 08:40 ФК Алтина
Стар – Лола Субота, 11:00 ГЕМ 8
Милутинац – Доминус Недеља, 14:20 ГЕМ 8
Витез – БСК Борча Недеља, 16:20 ГЕМ 8
Змај – Алтина 3 Одложена
Фер Плеј 06 1 – Раднички НБ Субота, 10:00 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште

Екипе

Време Мeсто
Олимпик Београд – Институт 1 Субота, 10:40 ФК Алтина
ИМТ 1 (07) – Алтина 3 Субота, 15:20 ФК Алтина
Фламенго – Алтина 1 Недеља, 08:00 ФК Алтина
БСК Батајница 2 – БСК Борча Недеља, 13:20 ФК Алтина
БСК Батајница 1 – Форца Недеља, 14:00 ФК Алтина
Институт 2 – Лола Субота, 13:00 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 1 – Доминус 1 Недеља, 09:00 ГЕМ 8
Милутинац – Доминус 2 Недеља, 09:40 ГЕМ 8
Мала Барса – Фер Плеј 06 2 (07) Недеља, 13:40 ФК Алтина
Алтина 2 слободна

 

 

 

2007. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – ИМТ 2 Субота, 16:00 ФК Алтина
Стар – Лола Субота, 11:40 ГЕМ 8
Институт – Фер Плеј 06 Субота, 13:40 ГЕМ 8
Милутинац 1 – Фламенго Недеља, 10:20 ГЕМ 8
Форза – Милутинац 2 Недеља, 11:00 ГЕМ 8
Доминус – Петлић Београд Недеља, 12:20 ГЕМ 8
Алтина 1 слободна

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Доминус Недеља, 16:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Институт Недеља, 17:20 ФК Алтина
Стар – Сава Солдатовић Субота, 12:20 ГЕМ 8
Форца – Фер Плеј 06 1 Недеља, 11:40 ГЕМ 8
Мала Барса – Петлић Београд Недеља, 13:00 ГЕМ 8

 

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *