Balon Altina, dečji fudbal, dečja fudbalska liga Dragan Mance

Распоред утакмица 5. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге

9-10. децембар 2017.

Други квартал се игра у балону ФК Алтина у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону ГЕМ8, Зеленгорска 2б на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

Погледајте списак најбољих играча 4. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
КМФ Мунгоси – Фер Плеј 06 2 Субота, 10:40 ФК Алтина
Змај – Феникс Недеља, 08:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина Недеља, 14:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Институт Недеља, 14:40 ФК Алтина

Детаљније Распоред утакмица 5. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге

 

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Фламенго – Бања (05) Субота, 10:00 ФК Алтина
Олимпик 2 – КМФ Мунгоси Субота, 11:20 ФК Алтина
Олимпик 1 – Алтина 1 Субота, 15:20 ФК Алтина
Алтина 2 – Хеттрик (07) Субота, 16:00 ФК Алтина
Петлић Смедер – Сава Солдатовић Недеља, 12:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Фер Плеј 06 2 Недеља, 13:20 ФК Алтина

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Земун – Фер Плеј 06 Субота, 08:00 ФК Алтина
ИМТ – Фламенго Субота, 08:40 ФК  Алтина
Олимпик 2 – КМФ Мунгоси Субота,12:00 ФК Алтина
Олимпик 1 – Наша Крила Субота,12:40 ФК Алтина
Шарић – Феникс Недеља, 08:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 1 Недеља, 11:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 2 Недеља, 12:00 ФК Алтина
Лола – Фер Плеј 06 2 Недеља, 11:00 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Eкипе

Време Место
Фламенго – Земун Субота, 09:20  ФК Алтина
Алтина 1 (09) – Олимпик 2 Субота, 14:00  ФК Алтина
Алтина 1 – Олимпик 1 Субота,14:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Мала Барса Субота, 16:40 ФК Алтина
Шарић – Петлић БГ Недеља, 10:00 ФК Алтина
Студентски Град (07) – Петлић БГ Недеља, 10:40 ФК Алтина
Бања – Фер Плеј 06 (2) Субота, 12:20 ГЕМ 8

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Олимпик – Сава Солдатовић Субота, 13:20 ФК Алтина
Алтина 2 – Мала Барса Субота, 17:20 ФК Алтина
Шарић – Фер Плеј 06 2 Недеља, 09:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Институт (08) Недеља, 15:20 ФК Алтина
Петлић Смедер – Балон Д’ор (08) Недеља, 16:00 ФК Алтина
Бања – Фер Плеј 06 1 Субота, 13:00 ГЕМ 8
Лола – Петлић БГ Недеља, 11:40 ГЕМ 8

 

 

 

 2010. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Институт (09) Недеља, 16:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Фер Плеј 06 2 Недеља, 17:20 ФК Алтина
Фламенго – Стар 1 Субота, 11:00 ГЕМ 8
Бања – Стар 2 Субота, 11:40 ГЕМ 8
Лола – Петлић БГ 1 Недеља, 12:20 ГЕМ 8
Таурунум – Петлић БГ 2 Недеља, 13:00 ГЕМ 8

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *