Damjan Radovanov, Fair Play 06, Lola, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Распоред утакмица 5. кола II квартала лиге Драган Манце

(Убудуће Јуниор Фер Плеј лига)

3-4. децембар

2. и 3. квартал се игра у балону ФК Алтина у балону ФК Алтина, у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону Рестарт 2 у Булевару Михајла Пупина 10м на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

 

 

Локација балона Алтина

 


Прикажи већу мапу

 

Локација балона Restart 2

 


Прикажи већу мапу

 

Погледајте списак најбољих играча 4. кола, који су за свој добар наступ добили медаље.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
ЖФК Слога – Милутинац Субота, 08:00 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 2 – Алтина 1 (05) Субота, 16:40 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 1 – Фер Плеј 06 1 Субота, 17:20 ФК Алтина
Витез – Змај Недеља, 08:40 ФК Алтина
Фламенго – Институт Недеља, 12:00 ФК Алтина
Тријумф – Лола Недеља, 16:00 Рестарт 2

 

 

Fair Play 06, Lola, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Fair Play 06 – Лола, 2004. годиште

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик 1 – Милутинац Субота, 08:40 ФК Алтина
Олимпик 2 – Петлић БГ Субота, 09:20 ФК Алтина
Алтина 2 – КМФ Мунгоси Субота, 16:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Змај Недеља, 08:00 ФК Алтина
Институт – Наша Крила Недеља, 10:00 ФК Алтина
Фламенго – Петлић Смедерево Недеља, 12:40 ФК Алтина
Интернационал – Петлић Смедерев Недеља, 13:20 ФК Алтина
Тријумф – Лола Субота, 15:15 Рестарт 2
Фер Плеј 06 2 – Сава Солдатовић Субота, 17:00 Рестарт 2
Бања – Гога 68 Недеља, 10:00 Рестарт 2

 

 

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик 2 – Петлић БГ Субота, 10:00 ФК Алтина
Олимпик 1 – Алтина 2 Субота, 12:40 ФК  Алтина
Олимпик 4 – Алтина 2 (07) Субота, 13:20 ФК Алтина
Олимпик 3 – Институт Субота, 14:40 ФК Алтина
Фламенго – Оле Недеља, 11:20 ФК Алтина
Мала Барса – ТЦ Јунајтед 1 Недеља, 15:20 ФК Алтина
ТЦ Јунајтед 2 – Алтина 1 Недеља, 16:00 ФК Алтина
Лола – Тријумф Субота, 14:30 Рестарт 2
Фер Плеј 06 – Сава Солдатовић Субота, 18:00 Рестарт 2

 

Fair Play 06, Lola, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Fair Play 06 – Лола, 2004. годиште

 

2007. годиште

Eкипе

Време Место
Олимпик 2 – Петлић БГ Субота, 10:40 ФК Алтина
Олимпик 1 – Милутинац 1 Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик 3 – Шарић (08) Субота, 14:00 ФК Алтина
Институт – Алтина 1 Субота, 15:20 ФК Алтина
Петлић Смед – Интернационал (06) Недеља, 14:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 3 (06) Недеља, 14:40 ФК Алтина
Лола – Тријумф Субота, 13:45 Рестарт 2
Хеттрик – Фламенго Недеља, 12:15 Рестарт 2
Стар – Фер Плеј 06 Недеља, 14:30 Рестарт 2

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – Милутинац 2 (07) Субота, 11:20 ФК Алтина
Витез – Институт Недеља, 09:20 ФК Алтина
Наша Крила – Оле Недеља, 10:40 ФК Алтина
Алтина 1 – Мала Барса Недеља, 16:40 ФК Алтина
Бања – Фламенго Недеља, 10:45 Рестарт 2
Фер Плеј 06 – Петлић БГ Недеља, 13:00 Рестарт 2
ИМТ – Стар Недеља, 15:15 Рестарт 2

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Мала Барса 2 (08) Недеља, 17:20 ФК Алтина
Лола – ИМТ Субота, 13:00 Рестарт 2
Фламенго – Хеттрик Недеља, 11:30 Рестарт 2
Фер Плеј 06 – Петлић БГ Недеља, 13:45 Рестарт 2

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *