Dečja fudbalska liga Dragan Mance, FK Altina 1, FK Sava Soldatović

Распоред утакмица 5. кола III квартала лиге Драган Манце, некомплетног

(Убудуће Јуниор Фер Плеј лига)

18-19. фебуар

Трећи квартал се игра у балону ФК Алтина у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону ГЕМ8.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

 

 

Погледајте списак најбољих играча надокнаде 4. кола, који су за свој добар наступ добили медаље.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Тријумф – Петлић БГ (05) Субота, 15:20 ФК Алтина
Змај – Фер Плеј 06 1 Недеља, 08:40 ФК Алтина
Фламенго – Институт Недеља, 09:20 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 1 – Милутинац Недеља, 12:00 ФК Алтина
КМФ Мунгоси 2 – Витез Недеља, 12:40 ФК Алтина

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Алтина 2 – Институт Субота, 11:20 ФК Алтина
Лола (04) – Алтина 1 Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик 2 – Наша Крила Субота, 14:40 ФК Алтина
Олимпик 1 – Тријумф Субота, 16:00 ФК Алтина
Фламенго – Интернационал Недеља, 10:00 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Фер Плеј 06 1 Недеља, 11:20 ФК Алтина

 

 

Dečja fudbalska liga Dragan Mance, FK Altina 1, KMF Mungosi
КМФ Мунгоси – Лола, 2005. годиште

 

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Бања (05) – Алтина 1 Субота, 10:00 ФК Алтина
Институт – Алтина 2 Субота, 10:40 ФК  Алтина
ТЦ Јунајтед 2 – Олимпик 2 Субота, 16:40 ФК Алтина
ТЦ Јунајтед 1 – Олимпик 1 Субота, 17:20 ФК Алтина
Фламенго – Интернационал Недеља, 10:40 ФК Алтина
Олимпик 3 – Витез Недеља, 14:40 ФК Алтина
Олимпик 4 – Лола Недеља, 16:00 ФК Алтина

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Место
Милутинац – Алтина 1 Субота, 12:40 ФК Алтина
Петлић БГ – Алтина 2 Субота, 13:20 ФК Алтина
Олимпик 1 – Фламенго Недеља, 15:20 ФК Алтина
Олимпик 2 – Стар Недеља, 16:40 ФК Алтина
Олимпик 3 – Стар (08) Недеља, 17:20 ФК Алтина
Хеттрик – Институт Субота, 16:40 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Бања Субота, 09:20 ФК Алтина
Наша Крила – Петлић Бг Субота, 14:00 ФК Алтина
Витез – Фламенго Недеља, 13:20 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – ИМТ Субота, 16:00 ГЕМ 8

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Сава Солдатовић Субота, 08:40 ФК Алтина
Институт (08) – Фламенго Недеља, 14:00 ФК Алтина
Хеттрик – Институт Субота, 17:20 ГЕМ 8

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *