Dečja fudbalska liga Dragan Mance, balon za fudbal Altina

Распоред утакмица 5. кола Трећег квартала лиге Драган Манце

20-21. фебруар

 

Погледајте и списак најбољих играча утакмица 4. кола, као и видео-снимке, и позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2002. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Змај – Олимпик Београд 1 (03) Субота, 08:40 ФК Алтина
Бања – Мунгоси (03) Недеља, 14:40 ФК Алтина
Оле 2 – Институт 1 (03) Недеља, 16:40 ФК Алтина
Оле 1 – Институт Недеља, 17:20 ФК Алтина

 

 

2003. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик Беог 2 –  Форца (04) Субота, 09:20 ФК Алтина
Доминус – Тријумф Субота, 10:40 ФК Алтина
Петлић Смедер – Мика Антић (02) Субота, 16:40 ФК Алтина
Петлић Смедеево – Алтина 1 Субота, 17:20 ФК Алтина
БСК Борча – Лола Недеља, 12:40 ФК Алтина
Бања – ЖФК Слога Земун Недеља, 15:20 ФК Алтина
Оле – Балон Деор Недеља, 16:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – Институт 2 Субота, 13:40 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 (04) – Институт 3 Субота, 14:20 ГЕМ 8

 

 

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Тријумф – Олимпик Београд 2 Субота, 11:20 ФК Алтина
Олимпик Београд 1 – Алтина Субота, 12:00 ФК  Алтина
Петлић Смедерево – Милутинац Субота, 15:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Мика Антић Субота, 16:00 ФК Алтина
Наша Крила – Фламенго Недеља, 10:00 ФК Алтина
БСК Борча 2 – Лола Недеља, 13:20 ФК Алтина
БСК Борча 1 – Мунгоси Недеља, 14:00 ФК Алтина

 

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Место
Змај – Фер Плеј 06 Субота, 08:00 ФК Алтина
Олимпик Беог 1 – Петлић Смедерев Субота, 12:40 ФК Алтина
Олимпик Беог 2 – Петлић Смедерев Субота, 13:20 ФК  Алтина
Наша Крила – Алтина 2 Недеља, 09:20 ФК Алтина
Алтина 3 – Фламенго Недеља, 10:40 ФК Алтина
Институт 1 – БСК Борча Недеља, 12:00 ФК Алтина
Доминус 2 – Милутинац Недеља, 09:00 ГЕМ 8
Доминус 1 – Стар Недеља, 09:40 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште

Екипе

Време Мeсто
Олимпик Београд – Форца (05) Субота, 10:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 2 Субота, 14:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 3 Субота, 14:40 ФК Алтина
Институт 1 – БСК Борча Недеља, 11:20 ФК Алтина
ИМТ – Фер Плеј 06 Субота, 11:00 ГЕМ 8
Милутинац – Институт 2 Субота, 13:00 ГЕМ 8
Форца – Мала Барса Недеља, 11:40 ГЕМ 8
Фламенго – Лола Недеља, 13:40 ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште

Екипе

Време Место
Институт  – Алтина 2 Недеља, 08:00 ФК Алтина
ИМТ – Милутинац 1 Субота, 11:40 ГЕМ 8
Милутинац 2 – Фер Плеј 06 Субота, 12:20 ГЕМ 8
Стар – Петлић Београд Недеља, 10:20 ГЕМ 8
Форца – Доминус Недеља, 12:20 ГЕМ 8
Фламенго – Лола  Недеља, 14:20 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 2 – Доминус Недеља, 08:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – Стар Недеља, 11:00 ГЕМ 8
Форца – Мала Барса Недеља, 13:00 ГЕМ 8

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *