Распоред утакмица 5. некомплетног кола III квартала Јуниор Фер Плеј лиге

17-18. фебруар 2018.

некомплетно (школски распуст)

Трећи квартал се игра у балону ФК Алтина у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону ГЕМ8, Зеленгорска 2б на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

Погледајте списак најбољих играча 4. кола III квартала Јуниор Фер Плеј лиге.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Змај – ОФК Црвенка Недеља, 11:20 ФК Алтина
Алтина – ОФК Црвенка Недеља, 12:00 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Фер Плеј 06 1 Недеља, 14:00 ФК Алтина
Кампионе – Фер Плеј 06 2 Недеља, 15:20 ФК Алтина

Детаљније Распоред утакмица 5. некомплетног кола III квартала Јуниор Фер Плеј лиге

 

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Алтина 1 – Фламенго Субота, 11:20 ФК Алтина
Олимпик 1 – Феникс 1 Субота, 15:20 ФК Алтина
Олимпик 2 – Феникс 2 Субота, 16:00 ФК Алтина
Бања – Алтина 2 Недеља, 08:40 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – ОФК Црвенка Недеља, 14:40 ФК Алтина
Кампионе – ОФК Црвенка Недеља, 16:00 ФК Алтина

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Олимпик 1 – Фламенго Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик 2 – Студентски Град Субота, 12:40 ФК Алтина
Земун – Шарић Субота, 16:40 ФК Алтина
Алтина 2 – ИМТ Недеља, 12:40 ФК Алтина
Алтина 1 – КМФ Мунгоси Недеља, 13:20 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – Кампионе Недеља, 16:40 ФК Алтина

 

 

 

2008. годиште

Eкипе

Време Место
Алтина 1 – Фламенго Субота, 10:40  ФК Алтина
Олимпик 1 – Фер Плеј 06 1 Субота, 13:20  ФК Алтина
Олимпик 2  –  Фер Плеј 06 2 Субота, 14:00 ФК Алтина
Шарић – Земун Субота, 17:20 ФК Алтина
Алтина 2 – Мала Барса Недеља, 10:40 ФК Алтина
Стар – Фер Плеј 06 (09) Субота, 10:40 ГЕМ 8

 

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Институт Субота, 10:00 ФК Алтина
Олимпик – Шарић Субота, 14:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Бања Недеља, 09:20 ФК Алтина
Таурунум – Стар Субота, 11:20 ГЕМ 8

 

 

 

2010. годиште

Екипе

Време Место
Бања – Алтина 1 Недеља, 10:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – Сава Солдатовић Недеља, 17:20 ФК Алтина
Стар – Фламенго Субота, 10:00 ГЕМ 8

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *