Ole, Mika Antić 2002, Balon Altina, Dečja fudbalska liga Dragan Mance

Распоред утакмица 6. кола Другог квартала лиге Драган Манце

12-13. децембар

 

 

Погледајте и списак најбољих играча 5. кола, као и видео-снимке, и позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2002. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Мика Антић – Бања одложена
Фер Плеј 06 1 – Институт одложена

 

 

2003. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Раднички НБ – Витез Субота, 08:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 1 Субота, 16:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Алтина 2 Субота, 17:20 ФК Алтина
Олимпик Београд 1 – Оле 1 (02) Недеља, 09:20 ФК Алтина
Олимпик Београд 2 – Оле 2 (02) Недеља, 10:00 ФК Алтина
БСК Борча – Слога Земун (девојчицe) Недеља, 13:20 ФК Алтина
Институт 1 – Бања Недеља, 14:00 ФК Алтина
Институт 2 – Балон Деор Недеља, 14:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 – Змај (02) Недеља, 12:40 ГЕМ 8
Мунгоси – Тријумф одложена
Макс Спорт – Лола одложена

 

Ole, Mika Antić 2002, Balon Altina, Dečja fudbalska liga Dragan Mance
Оле – Мика Антић, 2002. годиште, Балон Алтина, 06. децембар 2015.

 

2004. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Витез – Раднички НБ 2 Субота, 09:20 ФК Алтина
Олимпик Беогр 1 – Раднички НБ 1 Субота, 10:00 ФК  Алтина
Олимпик Београд 2 – Фламенго Субота, 10:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Форца Субота, 15:20 ФК Алтина
Петлић Смедерево – БСК Батајн 2 Субота, 16:00 ФК Алтина
БСК Борча 2 – Оле Недеља, 08:00 ФК Алтина
Алтина – Оле (03) Недеља, 08:40 ФК Алтина
Наша Крила – Фер Плеј 06 Субота, 16:20 ГЕМ 8
Доминус – Милутинац Недеља, 13:20 ГЕМ 8
Мунгоси – Тријумф одложена
Мика Антић – БСК Борча 1 одложена
Лола – БСК Батајница 1 одложена

 

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Место
Витез – Алтина 1 Субота, 08:00 ФК Алтина
Олимпик Београд 1 – Фламенго Субота, 11:20 ФК Алтина
Олимпик Београд 2 – Алтина 3 Субота, 12:00 ФК  Алтина
Петлић Смедерево – Институт 1 Субота, 14:00 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Форца Субота, 14:40 ФК Алтина
БСК Борча – Алтина 2 Недеља, 12:40 ФК Алтина
Милутинац – Фер Плеј 06 Субота, 13:40 ГЕМ 8
Стар – Наша Крила Субота, 15:40 ГЕМ 8
Змај – Доминус Недеља, 12:00 ГЕМ 8
БСК Батајница 1 – БСК Батајница 2 одложена

 

 

 

2006. годиште

Екипе

Време Мeсто
Петлић Смедерево – Фламенго Субота, 12:40 ФК Алтина
Петлић Смедерево – Институт 1 Субота, 13:20 ФК Алтина
Олимпик Београд – БСК Батајница 1 Недеља, 10:40 ФК Алтина
БСК Батајница 2 – Алтина 2 Недеља, 11:20 ФК Алтина
БСК Борча – Алтина 3 Недеља, 12:00 ФК Алтина
Институт 3 (05) – Милутинац Субота, 11:40 ГЕМ 8
Форца – Доминус Недеља, 11:20 ГЕМ 8
Алтина 1 – Фер Плеј 06 1 одложена ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште

Екипе

Време Место
Петлић Београд – Алтина 2 Недеља, 15:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Мала Барса (06) Недеља, 17:20 ФК Алтина
ИМТ – Институт Субота, 11:00 ГЕМ 8
Милутинац 1 – Фер Плеј 06 1 Субота, 12:20 ГЕМ 8
Милутинац 2 – Фер Плеј 06 2 Субота, 13:00 ГЕМ 8
Фламенго – Стар Субота, 14:20 ГЕМ 8
Форца – Доминус Недеља, 10:40 ГЕМ 8

 

 

 

2008. годиште

Екипе

Време Место
Алтина 1 – Петлић Београд Недеља, 16:00 ФК Алтина
Алтина 2 – Мала Барса Недеља, 16:40 ФК Алтина
Стар – Фер Плеј 06 1 Субота, 15:00 ГЕМ 8
Форца – Шарић Недеља, 10:00 ГЕМ 8

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *