Fudbaler logotip

Распоред утакмица 6. кола Другог квартала лиге Драган Манце

06-07. децембар

 

 

 

 

2002. годиште-некомплетно

Екипе

Време Место
Aлтина 1 – Шарић Субота, 16:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Институт Недеља, 08:40 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 – Алијанса Недеља, 09:20 ФК Алтина
Алтина 2 – Студентски Град Недеља, 12:40 ФК Алтина

 

 

2003. годиште

Екипе

Време Место
Петлић – Фер Плеј 06 1 Субота, 08:40 ФК Алтина
Тријумф – Алтина 1 Субота, 10:00 ФК Алтина
Бежанија – Ланоса Субота, 11:20 ФК Алтина
Доминус – Олимпик Београд Субота, 12:40 ФК Алтина
Институт – Земун Субота, 14:40 ФК Алтина
Темпо – Алтина 2 Субота, 15:20 ФК Алтина
Студентски Град – Булс Јунајтед Недеља, 13:20 ФК Алтина

 

 

 

2004. годиште

Екипе

Време Место
Петлић – Алтина 2 Субота, 09:20 ФК Алтина
Алтина 1 – Тријумф Субота, 10:40 ФК Алтина
Ланоса – Бежанија Субота, 12:00 ФК Алтина
Олимпик Београд – Земун Субота, 13:20 ФК Алтина
Институт – Милутинац Субота, 14:00 ФК Алтина
Витез – Балон Деор Недеља, 12:00 ФК Алтина
Булс Јунајтед – Либеро Недеља, 14:00 ФК Алтина
Прима Фортуна – Нови Београд Недеља, 16:00 ФК Алтина
Кеј – Фер Плеј 06 1 Недеља, 16:40 ФК Алтина
Мала Барса – Фер Плеј 06 2 Недеља, 15:40    ГЕМ 8

 

 

 

2005. годиште

Екипе

Време Место
Спартак 2012 – Темпо Субота, 16:00 ФК Алтина
Витез – Сава Солдатовић Недеља, 11:20 ФК Алтина
Алтина 2 – Фер Плеј 06 2 Недеља, 14:40 ФК Алтина
Алтина 1 – Алијанса Недеља, 15:20 ФК Алтина
Стар – Фер Плеј 06 1 Субота, 17:40 ГЕМ 8
Петлић – Сава Солдатовић Субота, 18:20 ГЕМ 8
Кеј – Прима Фортуна Недеља, 17:40 ГЕМ 8

 

 

 

2006. годиште

Екипе

Време Место
Петлић – Алтина 2 Субота, 17:20 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Алтина 1 Недеља, 10:00 ФК Алтина
Спартак 2012 – Сава Солдатовић Субота, 15:40 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 2 – Земун Субота, 16:20 ГЕМ 8
Мала Барса – Булс Јунајтед Недеља, 15:00 ГЕМ 8
Прима Фортуна – Милутинац Недеља, 17:00 ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште

Екипе

Време Место
Фер Плеј 06 1 – Алтина 1 Недеља, 10:40 ФК Алтина
Алтина 2 – Студентски Град Недеља, 17:20 ФК Алтина
Прима Фортуна – Сава Солдатовић Субота, 15:00 ГЕМ 8
Стар – Спартак 2012 Субота, 17:00 ГЕМ 8
Фер Плеј 06 2 – Милутинац Недеља, 16:20 ГЕМ 8

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *