Forza - Dominus, 2008. godište, Liga Dragan Mance, dečji fudbal

Распоред утакмица 6. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге

16-17. децембар 2017.

Други квартал се игра у балону ФК Алтина у улици Јустина Поповића 8 у насељу Алтина у Земуну, и у балону ГЕМ8, Зеленгорска 2б на Новом Београду.

Додељиваће се медаље за најбоље играче.

Погледајте списак најбољих играча 5. кола II квартала Јуниор Фер Плеј лиге.

Позивамо вас да нам шаљете занимљиве слике и видео-записе на мејл redakcija@maliigraci.rs или у инбокс на нашој фејсбук страници.

 

 

2005. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Змај – Бања Субота, 13:20 ФК Алтина
Алтина – Феникс Субота, 15:20 ФК Алтина
Институт – Фер Плеј 06 Недеља, 10:40 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Кампионе Недеља, 12:40 ФК Алтина

 

 

2006. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Фламенго – Алтина 1 Субота, 12:00 ФК Алтина
Фер Плеј 06 2 – Алтина 2 Субота, 16:00 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Кампионе Недеља, 12:00 ФК Алтина
Олимпик 1 – Фер Плеј 06 1 Недеља, 13:20 ФК Алтина
Олимпик 2 – Сава Солдатовић 2 Недеља, 14:00 ФК Алтина
Шумадинац – Сава Солдатовић 1 Субота, 16:20 ГЕМ 8

 

 

 

2007. годиште

Eкипе

Време Мeсто
Шарић – ИМТ Субота, 10:00 ФК Алтина
Алтина 2 – Фламенго Субота, 11:20 ФК  Алтина
Наша Крила – Феникс Субота, 14:00 ФК Алтина
Алтина 1 – Хеттрик Субота, 16:40 ФК Алтина
КМФ Мунгоси – Фер Плеј 06 Недеља, 11:20 ФК Алтина
Олимпик 2 – Стар (08) Недеља, 14:40 ФК Алтина

 

 

 

2008. годиште

Eкипе

Време Место
Шарић – Студентски Град (07) Субота, 09:20 ФК Алтина
Фламенго – Фер Плеј 06 1 Субота, 10:40 ФК Алтина
Алтина 1 – Земун Субота, 12:40 ФК Алтина
Олимпик (09) – Алтина 2 Субота, 17:20 ФК Алтина
Олимпик 1 – Ланоса Недеља, 08:40 ФК Алтина
Олимпик 2 – Институт Недеља, 09:20 ФК Алтина
Бања – Шумадинац Субота, 15:40 ГЕМ 8

 

Stefan Ilić, FK Altina, Junior Fer Plej liga
Стефан Илић, ФК Алтина, 2009. годиште

 

 

2009. годиште

Екипе

Време Место
Шарић – Балон Д’ор (08) Субота, 08:40 ФК Алтина
Алтина 1 – Фер Плеј 06 2 (08) Субота, 14:40 ФК Алтина
Институт – Фер Плеј 06 2 Недеља, 10:00 ФК Алтина
Алтина 2 – Сава Солдатовић Недеља, 15:20 ФК Алтина
Фер Плеј 06 1 – Лола Недеља, 15:40 ГЕМ 8

 

 

 

2010. годиште

Екипе

Време Место
Фламенго – Бања Субота, 15:00 ГЕМ 8
Стар – Фер Плеј 06 1 Недеља, 15:00 ГЕМ 8
Таурунум – Лола Недеља, 16:20 ГЕМ 8

 

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *